W koszulce policjanta, usiłował ukraść jej Audi z myjni. Laska mu pokazała, jak włada swym wodnym mieczem [WIDEO]

W koszulce policjanta, usiłował ukraść jej Audi z myjni. Laska mu pokazała, jak włada swym wodnym mieczem [WIDEO]

Podaj dalej

Do kolejnej nieudanej próby kradzieży samochodu z myjni, doszło w niedzielę w Bolkowie. Tym razem złodzieje chcieli ukraść Audi. Takiego obrotu sprawy najwyraźniej się nie spodziewali.

Jak informuje jaworska policja, w niedzielny wieczór przed godziną 22, dwóch mężczyzn usiłowało ukraść kobiecie Audi z myjni samochodowej. Reakcja właścicielki dosłownie ostudziła ich zapały.

Kiedy już chciał wsiadać do Audi, potraktowała go wodnym mieczem

To nie pierwszy przypadek udaremnionej kradzieży samochodu z myjni. Wcześniej pisaliśmy o rękoczynach właściciela Skody, który wykazał się refleksem i mocnym sierpowym, by wykurzyć złodzieja zza kierownicy auta.

Do kolejnej próby tym razem doszło na terenie stacji paliw w Bolkowie (dolnośląskie). Właścicielka Audi myła swój samochód na myjni samoobsługowej, kiedy od strony kierowcy podszedł do samochodu mężczyzna ubrany w koszulkę z napisem POLICJA. Otworzył drzwi auta i widząc kluczyki w aucie, wypakował na przednie siedzenie.

Reakcja  młodej kobiety była natychmiastowa. W związku z tym, że jedyna bronią jaką miała pod ręką, był pistolet z wodą , bez namysłu „zastrzeliła” dzbana silnym strumieniem wody. To skutecznie ostudziło zapały chętnych na cudze auta kumpli, którzy nawiali z miejsca zdarzenia.

niedoszła kradzież Audi na myjni
KPP Jawor

Policjanci namierzyli ich Volkswagena, na stacji paliw w Jaworze

Zdenerwowana właścicielka Audi powiadomiła o zdarzeniu policję.  Poszukiwania dwóch gagatków nie trwały długo. Policyjny patrol, namierzył  samochód sprawców na jednej ze stacji paliw w Jaworze.

W samochodzie znaleźli nie tylko mokrą koszulkę z napisem POLICJA, ale ukryte w bieliźnie niedoszłego policjanta narkotyki. Zarówno 29-latek jak i jego 31-letni kolega, noc spędzili w areszcie.

Prokurator Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.  Niedoszły złodziej Audi  trafi przed oblicze sądu. Odpowie tam za usiłowanie kradzieży Audi, posiadanie narkotyków oraz nielegalne noszenie ubioru z napisem POLICJA.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News