Uważasz, że prawidłowo parkujesz samochód? Sprawdź, co radzi mechanik, gdy ręczny czasem działa jak budżet państwa [WIDEO]

Uważasz, że prawidłowo parkujesz samochód? Sprawdź, co radzi mechanik, gdy ręczny czasem działa jak budżet państwa [WIDEO]

jak dobrze parkować samochód

Podaj dalej

Proste z pozoru zagadnienie jak parkować samochód, wbrew pozorom takie nie jest. Na pytanie czy auto zostawiamy na biegu, czy na ręcznym a może na obu na raz, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Znany mechanik zaprezentował jak powinieneś to zrobić prawidłowo. Nie bądź zaskoczony jeżeli okaże się, że czegoś nie wiedziałeś.

Myślisz, że dobrze parkujesz samochód? Sprawdź, bo możesz się zdziwić

Mówi się, że najlepszą skalą porównawczą umożliwiającą ocenę umiejętności parkowania jest ilość zgromadzonych karnych…naklejek. Tymczasem jak się okazuje zagadnienie parkowania samochodu, jest bardziej złożone niż ci się wydaje. Któż z nas nie zapomniał zaciągnąć ręcznego, niech pierwszy rzuci kamieniem.

O tym czy wystarczy wrzucić pierwszy bieg i zaciągnąć hamulec ręczny, oraz czy to jedyne rozwiązanie, wyjaśnił mechanik. Po obejrzeniu nagrania i przejrzeniu komentarzy, zrozumiesz dlaczego nie trzeba być blondynką, by odkryć, że dowiedziałeś się czegoś nowego.

Jak wiadomo, tylko głupi nie pyta, a elektryczny hamulec ręczny działa czasami jak budżet państwa. Warto wiedzieć, jak sobie wówczas poradzić.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News