Ubrał się w koszulkę i czapkę Bugatti i poszedł do salonu Astona. Nie uwierzysz, co kupił [WIDEO]

Ubrał się w koszulkę i czapkę Bugatti i poszedł do salonu Astona. Nie uwierzysz, co kupił [WIDEO]

milosnik Bugatti Manny Khoshbin kupuje Astona 2

Podaj dalej

Ten miłośnik Bugatti, jest znany wszystkim miłośnikom egzotycznych samochodów. Potentat nieruchomości, Manny Khoshbin zarabia również na treściach online , które zamiesza na swoim kanale YouTube. Najnowsze nagranie stało się viralowe, za sprawą niezwykłego samochodu jaki trafi do jego kolekcji.

Miłośnik Bugatti kupił wyjątkowy samochód – Astona Martina Valkyrie

Posiadacz tej zjawiskowej kolekcji chętnie udostępnia zasoby swojego garażu reszcie świata. W rezultacie udokumentował swoją wizytę w nowym filmie, który znajdziesz poniżej.

Jak zauważysz Manny, posiadacz jedynego na świecie Bugatti Chiron Hermes, wybrał się do salonu Astona Martina ubrany w czapkę i koszulkę swojej ulubionej marki. Kiedy wędruje po salonie wygląda to trochę prowokacyjnie.

Historia fortuny tego człowieka to temat na film, nie tylko za sprawą swojej wyjątkowej kolekcji super i hipersamochodów. Teraz możemy obejrzeć, jak ulega urokowi Astona Martina Valkyrie Spider.

Kiedy w grę chodzi wydawanie pieniędzy na wykwintne rzeczy, Manny nie jest wierny jednej marce. Od razu wychwycił moment w którym pojawił się egzotyczny Spider. Zachwycił się zdejmowanym twardym dachem, który nie pozbawia niesamowitej wydajności tego pięknego coupe.

Spodobała mu się ciasna kabina i sposób, w jaki jazda przypomina doświadczenia z prowadzenia samochodu Formuły 1. Docenił sposób, w jaki zbudowano otwarte podwozie Astona Martina Valkyrie, aby było jak najbardziej aerodynamiczne.

Aston Martin Valkyrie Spider pojawi się w liczbie 85 egzemplarzy

Zgodnie z oczekiwaniami, Manny nie spodziewał się, że powstanie jedynie 85 sztuk Spidera i że przyjdzie mu na niego poczekać 2 lata. Jak informował Aston Martin, egzotyczny Valkyrie Spider stworzony na tor, wejdzie do produkcji pod koniec 2022 roku.

Wiele niestandardowych samochodów, które posiada, Manny wymaga czekania, zanim trafią doo garażu. Zwłaszcza, że niektóre konfiguracje jak np. wspomniane Bugatti Chiron Hermes, jest robione na specjalne zamówienie.

Valkyrie to gotowy na tor i dopuszczony do ruchu drogowego samochód w limitowanej edycji, opracowany przez Aston Martina i Red Bull Racing, przy udziale m.in Cosworth, Rimac Automobili, Wipac i Michelin.

Wolnossący silnik V12 Cosworth i hybrydowy układ napędowy, generują maksymalną moc 1160 KM. Ceny Spidera zaczynają się od 3,5 miliona dolarów.

Kiedy patrzysz na Manny’ego to wiesz, że ciężko jest wycenić pełnię szczęścia przyszłego właściciela Astona Martina Valkyrie w wersji Spider.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News