Toyota Supra skacze w kartony! Polscy filmowcy z M jak Miłość, powinni zobaczyć jak to się robi [WIDEO]

Toyota Supra skacze w kartony! Polscy filmowcy z M jak Miłość, powinni zobaczyć jak to się robi [WIDEO]

skok w kartony toyota

Podaj dalej

Toyota Supra, ma tyle samo fanów, co przeciwników, a to za sprawą jej bliskiego związku z najnowszym BMW Z4. Tym drugim, na pewno spodoba się poniższe nagranie, zwłaszcza, jeśli byli kiedyś miłośnikami polskiego serialu M jak Miłość. Dlaczego? bo bohater jednego i drugiego nagrania, ląduje w kartonach.

Toyota Supra skacze w kartony

Latające japońskie coupe, które parkuje w ogromnym stosie kartonowych pudeł, to fascynujący widok. Gdybyśmy mogli wybierać, to taka scena, śmiało mogłaby zagościć w serialu M jak Miłość. Nie wiemy tylko, co na to serialowa Hanka Mostowiak.

Poniższe wideo, nakręcono zza kulis kręcenia reklamówki Toyoty Supra The Pitch, którą znajdziesz tutaj. Specjalnie przygotowana na tę okazję Toyota Supra, ma dużo dodatkowego ciężaru z tyłu. Wszystko po to aby rezultat był taki jakiego oczekiwano.
W służącym do kaskaderskich wyczynów samochodzie, znajduje się klatka bezpieczeństwa, której montaż wymagał częściowego rozebrania kabiny.

Skok Suprą w kartony, uszkodził  jej tylne zawieszenie, opony i tylny zderzak. Jedynym ocalałym jest tu napęd.

skok w kartony toyota

Tak się nagrywa, profesjonalne samochodowe wyczyny kaskaderskie

W drugiej połowie klipu, odsłaniającego nowoczesny proces filmowania scen kaskaderskich, zobaczysz niesamowite ujęcia.
Profesjonaliści korzystali tu z Porsche Cayenne z kamerą zamontowaną na wysięgniku i dronów. Te ostatnie totalnie zrewolucjonizowały filmy akcji.

Niewielkie rozmiary i zwrotność, dają świetne efekty, kiedy przychodzi filmować wątki motoryzacyjne. Utalentowany  pilot, potrafi filmować akcje z bliska i uchwycić scenę z niemożliwych do uchwycenia kątów.

reklama Toyota supra

Toyota wprowadza na rynek A91 Carbon Fibre Special Edition

Japoński producent, wprowadza na rynek model A91 Carbon Fibre Special Edition 2022. Już sama nazwa sugeruje, że elementów z carbonu, nie będzie jej brakowało.

Włókno węglowe trafiło m.in na przedni spojler, progi boczne i tylny spojler. Sportowe Coupe jeździ na 19-calowych kołach z matowym czarnym wykończeniem.  Kabina ma mieszankę czerwieni i czerni, a w jej wnętrzu nie brakuje  detali z włókna węglowego.

Toyota produkuje tylko 600 egzemplarzy tej edycji, wszystkie są dostępne wyłącznie w Ameryce Północnej. W związku z tym, Europejczycy mogą o niej jedynie pomarzyć.

Producent ujawnił, że dostawy rozpoczną się jesienią, ale wciąż nie znamy cennika.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News