To najbardziej cool babcia jaką widziałeś! Mknie po torze Porsche GT3 RS, bez żadnej litości [WIDEO]

To najbardziej cool babcia jaką widziałeś! Mknie po torze Porsche GT3 RS, bez żadnej litości [WIDEO]

Porsche 911 GT3 RS

Podaj dalej

Porsche 911 GT3 RS to fascynujący samochód, który świetnie się prowadzi i zachwyca wszystkich entuzjastów benzyny. Ten supersamochód ma ponad 500 koni mechanicznych, napęd na tylne koła, osiąga setkę w zakresie trzech sekund i pędzi z maksymalną prędkością 312 km/h. Brzmi jak przepis na wygładzanie zmarszczek? Tak przynajmniej twierdzi, kochająca prędkość babcia.

W duecie z Porsche to fontanna młodości

Nie wierzysz, że seniorka upala na torze sportowy samochód, o którym marzą faceci? To sprawdź sam, jak na poniższym wideo MattyB727, mknie po torze Monza.

Kim jest starsza pani dokładnie nie wiemy. Nie znamy jej wieku i historii, która ciągle pozwala jej czerpać radość z dreszczyku emocji za kierownicą. Wydaje się, że wiek tu nie ma znaczenia.

Wystarczy spojrzeć jak przygotowuje się do jazdy, ubrana w profesjonalny kombinezon, kask i obuwie. Wszystko co musimy wiedzieć, jest w zasadzie na tym filmie.

Seniorka i Porsche

Nie ma litości dla asfaltu i opon

Po założeniu hełmu z przymocowanym urządzeniem HANS, seniorka wchodzi do środka Porsche 911 GT3 RS i wyrusza na wygłupy na otwartym torze. Kamera przeskakuje po torze, gdzie babcia absolutnie trzyma na wodzy GT3 RS, prezentując wszystko, za co płacą nabywcy tego modelu.

Porsche to 911 GT RS, to samochód nie tylko do jazdy w dużymi  prędkościami, ale także do ekstremalnego hamowania i pokonywania zakrętów. Na filmie widzimy bardzo agresywną jazdę przez zakręty, a następnie na  pełnym gazie.

Wideo jest pełne akcji, na których najfajniejsza babcia na świecie, nie okazuje litości zarówno dla asfaltu, jak i opon. Tak to jest, kiedy się starzejesz ale się  nie starzejesz.

Mamy nadzieję, że zobaczymy więcej nagrań, wiecznie młodej seniorki i jednocześnie kierowcy wyścigowego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News