To nagranie totalnie zaskoczyło kierowców. Gdyby nie TikTok do dziś by nie wiedzieli, że mają to w samochodzie [WIDEO]

To nagranie totalnie zaskoczyło kierowców. Gdyby nie TikTok do dziś by nie wiedzieli, że mają to w samochodzie [WIDEO]

zdziwienie kierowców uchwyt w aucie jpg

Podaj dalej

Instrukcja samochodu nie jest tym, co interesuje kierowców po zakupie samochodu. Zawsze z pomocą przychodzi Internet i aplikacje. W dobie Tiktoka i Instagrama można przecież mieć wszystko w zasięgu ręki np. w telefonie. Ostatnio są zachwyceni odkryciem nowej funkcji we wnętrzu samochodu.

Uchwyt, który zaskoczył kierowców

Wideo ukazujące prawidłowe korzystanie z uchwytu w samochodzie cieszy się ogromną popularnością wśród kierowców. Wielu z nich, podobnie jak właścicielka konta na Tiktoku po raz pierwszy odkrywa jego właściwości i nie może wyjść z podziwu.

Zamieszczone poniżej nagranie zaczyna się od osoby, która pociąga za uchwyt nad drzwiami samochodu, a następnie opuszcza mały zatrzask w środku. To, co się później dzieje jest źródłem zachwytu wśród tych, którzy do tej pory o jego istnieniu nie wiedzieli.

Przydatne wideo stało się wiralowe i obejrzało je już ponad milion osób. Może ty też powinieneś sprawdzić wnętrze swojego samochodu?

hak z uchwytem zadziwia kierowców

Zaczep stabilizuje uchwyt jednym prostym ruchem

Zaczep, który wprawia w zdumienie nawet doświadczonych kierowców, służy do stabilizacji uchwytu. To przydatne rozwiązanie pozwala m.in. na zawieszenie na nim rzeczy. Dla wielu z nich to nagranie to okazja, aby nauczyli się korzystać z uchwytów w prawidłowy sposób.

Niejaka jmac8781, która również wygląda na zakłopotaną, sprawdza, czy nagranie jest prawdziwe i idzie do swojego samochodu. Okazuje się, że to rozwiązanie też tam działa. Wystarczy niewielki szczegół, a życie staje się prostsze, dlatego warto się zapoznać z instrukcją samochodu po zakupie. Być może masz w nim szereg skrytek, czy uchwytów, które pozwolą ci przewieźć rzeczy w bezpieczny i wygodny sposób?

Poniższy hak z uchwytem może nie działać w przypadku każdego samochodu. Jeśli jednak masz ochotę, to zawsze możesz sprawdzić, czy twoje klamki też to robią i podać dalej. Zawsze komuś może się przydać. Tak samo, jak fakt, że osłony słoneczne są bardziej użyteczne, niż się wydaje. Wystarczy ściągnąć je na dół, potem w bok, a następnie zsunąć o siebie.

@jmac8781

#stitch with @sanne_vberkel 33 years wasted#carhack#cartrick#learningfromtiktok#lifehacks#thingsididntknow#todayyearsold#over30#over40#over50

♬ original sound – Jess

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News