To była jego ostatnia aktualizacja statusu na Facebooku? Samochód znika z jezdni

To była jego ostatnia aktualizacja statusu na Facebooku? Samochód znika z jezdni

Podaj dalej

Na drodze widzieliśmy już tyle różnych sytuacji, że wydaje się iż limit pomysłów kierowców został wyczerpany. Ten samochód, miał na pokładzie kompletnie nieprzytomnego kierowcę. Do końca ciężko uwierzyć, że ktoś zrobił to z premedytacją.

Film jaki pojawił się na Reddit dowodzi tego, że tajemnice ludzkich umysłów są wciąż nieodgadnione. Sytuacja uchwycona przez kamerę przemysłową jest totalnie absurdalna, a jednak to wszystko co zobaczycie, wydarzyło się naprawdę.

Jeżeli zdarza Ci się narzekać na dziurawe nawierzchnie ulic w Polsce to uwierz, że nie chciałbyś  mieszkać w Chinach

Wideo, które znajdziesz poniżej, startuje jak niektórzy piszą, o wiele za późno. Kierowca samochodu, który występuje w roli głównej przejeżdża po plastikowych barierkach drogowych. Robi to bardzo wolno, w związku z tym masz nadzieję, że skutki tego przedsięwzięcia nie będą tragiczne.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE;

Po chwili jednak stajesz się świadkiem tego, jak samochód wraz z kierowcą przechyla się pod kątem 90 stopni i za chwilę znika z powierzchni jezdni. Całość wygląda jak przejście do następnego poziomu w platformówce.

Samochód ląduje kilkanaście metrów pod ziemią

Wykop, który na filmie wydaję się nieduży, okazuje się być bardzo głęboki. Sądząc po tym jak łatwo i lekko znika w nim cały samochód, może sięgać kilkunastu metrów w głąb ziemi.

Kierowca  albo stracił przytomność, albo coś innego przykuło jego uwagę na tyle skutecznie, że zakończył kurs  pod ziemią, w samym centrum chińskiego miasta. Skutki braku kontroli nad samochodem, okazały się tragiczne.

 

Perhaps they needed a LARGE SINKHOLE AHEAD sign from r/IdiotsInCars

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News