To Bugatti Chiron to jedyny egzemplarz. Prowadzi je w kapciach [WIDEO]

To Bugatti Chiron to jedyny egzemplarz. Prowadzi je w kapciach [WIDEO]

bugatti chiron prowadzi w kapciach

Podaj dalej

Bugatti i Hermès to dwie marki, słynące z luksusu. W 2008 roku firmy zacieśniły partnerstwo i ożywiły relacje, które po raz pierwszy nawiązały niemal 100 lat temu. W rezultacie, powstało wyjątkowe Bugatti Veyron, a 11 lat później narodził wyjątkowy egzemplarz Hermes Bugatti Chiron.

Prace nad modelem trwały trzy lata, a Manny wsiada do niego w specjalnych kapciach

Manny Khoshbin to wyjątkowa postać. Milioner, który kiedyś był bezdomny, chętnie dzieli się swoim życiem na kanale YouTube. Przesympatyczny człowiek, potentat na rynku nieruchomości, jest prawdziwym miłośnikiem motoryzacji. Prezes i dyrektor generalny The Khoshbin Company, może pochwalić się garażem wypełnionym wyjątkowymi samochodami.

Tylko w jego kolekcji znajdziesz wyjątkowy i jedyny egzemplarz, Hermes Bugatti Chiron. Kolekcjoner od samego początku czuwał nad pracami, które doprowadziły do powstania specjalnej edycji egzemplarza. Decydował o wielu szczegółach, w na przykład o wykonaniu wnętrza.

Hermes Bugatti Chiron
fot.pointofdesign.pl

Bugatti Chiron od Hermes, to luksus absolutny

Model Manniego Khoshbina, wykonany jest w niestandardowym kremowym odcieniu. Charakterystyczna maskownica wlotu powietrza, powstała w pracowniach projektowych Hermès. Podobnie jak wykończenia ze szczotkowanego aluminium. Nie ma wątpliwości, że Hermes zaprezentował całą gamę swoich możliwości we wnętrzu samochodu.

Luksus absolutny tego egzemplarza, zobaczysz m.in tapicerowanych elementach kabiny, wykorzystujących słynną grafikę Hermès Courbettes. Wzór który przedstawia konie, wykonany na tkaninie z wełny i kaszmiru,  jest unikalny. Wybrał go właściciel, po to by podkreślić potężną moc 1.500 koni mechanicznych legendarnego silnika Bugatti W16.

Jestem absolutnym fanem Bugatti – chciałem nazwać swojego syna„ Ettore ”, ale moja żona była temu przeciwna” – twierdzi Manny Khoshbin.

Dziwi cię, że Manny Khoshbin prowadzi go w specjalnych „kapciach”? Zobacz wyjątkowe Hermes Bugatii Chiron, a zrozumiesz dlaczego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News