To Bugatti Chiron to jedyny egzemplarz i jeździ nim w kapciach. Znana celebrytka prawie je rozbiła [WIDEO]

To Bugatti Chiron to jedyny egzemplarz i jeździ nim w kapciach. Znana celebrytka prawie je rozbiła [WIDEO]

bugatti chiron supercar blondie

Podaj dalej

Manny Khoshbin to znana wszystkim fanom luksusowych samochodów postać. Garaż milionera jest pełen wyjątkowych modeli, wśród których Bugatti Chiron Hermes  to prawdziwy unikat. Niewiele brakowało, żeby przestał wyglądać tak, jak zaprojektował go właściciel.

Dał poprowadzić celebrytce unikatowe Bugatti Chiron Hermes

Manny Khoshbin, którego historia życia nadaje się na świetny film, jest prawdziwym miłośnikiem egzotycznych samochodów. Milioner chętnie dzieli się swoją motoryzacyjną pasją, prowadząc swój kanał na YouTube. Prezes i dyrektor generalny The Khoshbin Company ma w swojej kolekcji wyjątkowy i jedyny egzemplarz, Hermes Bugatti Chiron. Jak pisaliśmy tutaj, prowadzi je w specjalnych kapciach.

Luksus absolutny tego egzemplarza polega na tym, że jest to unikalny projekt wykonany przez pracownię projektową Hermes. Wszystkie tapicerowane elementy kabiny, wykorzystują słynną grafikę Hermès Courbettes. Wzór, który przedstawiający konie, wykonano na tkaninie z wełny i kaszmiru. Właściciel chciał nią podkreślić potężną moc samochodu. Śnieżnobiałe Bugatti Chiron Hermes generuje moc  1.500 KM.

bugatti chiron
YouTube

Supercar Blondie prawie rozbiła Chirona

Do tej pory nie zdarzyło się aby właściciel  pozwolił komukolwiek prowadzić swoje samochody, ale jak się okazuje, właśnie zrobił wyjątek. Za kierownicą  wyjątkowego Bugatti, zasiadła znana pod pseudonimem Supercar Blondie celebrytka. Blondynka,  która prowadzi swój kanał na którym prezentuje najbardziej spektakularne samochody świata, cudem uniknęła kolizji.

Jak przyznała, nie zauważyła kierowcy, który prawie uderzył Chirona z boku, ponieważ oślepiało ją słońce. Samochód pojawił się szybko i wjechał na pas, na którym nie powinien się znaleźć.
Do kolizji nie doszło tylko dzięki temu, że właściciel w porę zauważył nadciągające niebezpieczeństwo. Pomimo tego, że celebrytka miała pierwszeństwo, to byłby bardzo kosztowny przejazd.

Jeżeli nie chcesz oglądać pogawędki o samochodach, przewiń nagranie. Do zdarzenia dochodzi w 12 minucie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News