Tesla widzi wszystko, nawet duchy. Kierowca samochodu miał pełne portki

Tesla widzi wszystko, nawet duchy. Kierowca samochodu miał pełne portki

tesla widzi duchy

Podaj dalej

Samochody Tesli są naszpikowane technologiami. Między innymi posiadają chip, który umożliwia autopilotowi zidentyfikowanie przeszkód i obiektów wokół samochodu. Nikt jednak nie wiedział, że Tesla Model Y dostrzega siły nadprzyrodzone.

Na YouTube trafił 14 stycznia film, opublikowany przez właściciela Tesli Model Y,  który dokumentuje dziwne zachowanie elektryka.

Samochód zatrzymuje się w pobliżu cmentarza

Mężczyzna będąc w podróży służbowej doznał prawdziwego szoku. Samochód nagle zahamował, a na wyświetlaczu pojawiła się postać mężczyzny.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kierowca nikogo nie widział w pobliżu samochodu. Postać pojawiała się kilka razy, co skłoniło mężczyznę do nagrania całego zdarzenia.

Tesla
YouTube

Tesla Model Y, edycja uwierz w ducha

Historia jest niepokojąca, bo gdyby okazało się że samochody Tesli posiadają zdolności namierzania duchów, to kiepsko zostać zablokowanym w aucie koło cmentarza. Samochód bowiem „pozwolił” odjechać kierowcy dopiero po tym, jak tajemnicza postać zniknęła.

Pod zamieszczonym filmem  pojawiły się komentarze zachęcające kierowcę Tesli do powtórzenia eksperymentu. Ten jednak oznajmił, że nie zamierza tego robić. Nic dziwnego, bo gdyby się okazało, że to nie chwilowa awaria systemu, to jest to samochód dla kierowców o silnych nerwach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News