Tesla- widzę cię! Elon Musk udostępnia świetną funkcję. W sam raz na Halloween [WIDEO]

Tesla- widzę cię! Elon Musk udostępnia świetną funkcję. W sam raz na Halloween [WIDEO]

tesla aplikacja nowe funkcje

Podaj dalej

Tesla po ostatniej bezprzewodowej aktualizacji dostała dodatkowe funkcje. Pakiet Premium Connectivity (płatny około 10 USD) umożliwia kierowcom obserwowanie na żywo, co się dzieje na zewnątrz samochodu. Dostęp do kamer działa w trybie Sentry.

Tesla widzi wszystko i przemawia głosem robota

Kamery Tesli nie raz okazały się bardzo przydatne. Nagrały wiele zdarzeń, które pozwoliły policji rozwiązać wiele spraw. Łącznie ze zgłaszanymi pożarami Tesli, które wcale nie były winą samochodów.

Obecna nowa funkcja dostępna w trybie Sentry, jest prosta i łatwa w użyciu. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną Tesla (4.2.1 na iOS) by uzyskać dostęp do obrazu jednej z czterech kamer zewnętrznych.

To nie wszystko, poza wizją właściciel może również skorzystać z głośnika systemu ostrzegania o pieszych. Pozwala mu to porozmawiać z osobami znajdującymi się w pobliżu samochodu- głosem robota.

Przykład użycia mikrofonu w aplikacji zobaczysz poniżej, zademonstrował go Dezmond Oliver, na swoim Twitterze mówiąc „Widzę cię”, „Odejdź”.

Dziękuję Elon Musk- kierowcy są zachwyceni

Dziś zastanawiamy się, czym jeszcze zaskoczy nas Elon Musk. Czy będzie jeszcze można obejrzeć obraz z kamer wewnątrz, by sprawdzić, czy wszystko jest ok? Wydaje się, że to tylko kwestia czasu.

Nowa funkcja wydaje się bardzo przydatna, dlatego kierowcy Tesli są zachwyceni. Właściciel w każdej chwili może z niej skorzystać, obojętnie gdzie jest, w domu czy na zakupach. Nawet dla zabawy w każdej chwili może przemówić głosem samochodu. Sam Elon Musk zwrócił uwagę na ten wariant wykorzystania tej funkcji.

Idealne rozwiązanie nie tylko na Halloween? Sprawdź poniższe wideo.

Elon Musk kamery live

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News