Tesla Model 3 Performance i Audi R8 Spyder spotkały się na torze. Ten wyścig obnażył brutalną prawdę [WIDEO]

Tesla Model 3 Performance i Audi R8 Spyder spotkały się na torze. Ten wyścig obnażył brutalną prawdę [WIDEO]

Tesla vs Audi R8

Podaj dalej

Samochody elektryczne wkraczają z wielką ofensywą  na rynek, a  Tesla jest tu numerem jeden. Najmocniejsza w tej stajni to Tesla Model 3 Performance, osiąga setkę  w czasie 3,2 sekundy. Znany youtuber sprawdził, jak poradzi sobie z mocarnym Audi R8 Spyder. Rasowy sportowiec niemieckiego producenta to prawdziwa bestia, która świetnie włada mocą swoich 570 KM.

Tesla Model 3 Performance, rzuciła się na pożarcie Audi R8 Spyder

W tym wyścigu najszybszy elektryk, naładowany w 80 procentach, zmierzył się z obiektem westchnień wielu kierowców. Benzynowe Audi R8 Spyder z napędem quattro, ma genialny silnik V10 o mocy 570 KM i waży  1750 kg.

Wiemy, że bardzo lubicie oglądać jak super carsy startują w wyścigach z samochodami elektrycznymi, dlatego warto obejrzeć finał.  Należy pamiętać, że nie jest to jeden z tych zwyczajnych filmów, ponieważ porównuje najnowsze dzieło Elona Muska, Model 3 Performance z prawdziwym, super samochodem, a na dodatek  kabrioletem – Audi R8 Spyder.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Mając na uwadze, że najszybszy Model 3 przyspiesza do 100 km / h w czasie około 3,2 sekundy, podczas gdy Audi z potrzebuje 3,5 sekundy, wynik tego wyścigu może być różny.

Potężne samochody elektryczne z napędem na wszystkie koła potrafią wypaść z linii startu niczym błyskawica, pokonując mocniejsze samochody benzynowe. Czy w związku z tym, taki jest scenariusz dla finału tego wyścigu? sprawdźcie sami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News