Tesla kontra najszybsze motocykle. Ten wyścig to absolutny hit! [WIDEO]

Tesla kontra najszybsze motocykle. Ten wyścig to absolutny hit! [WIDEO]

Tesla vs motocykl

Podaj dalej

Tesla Model S Plaid jak dotąd nie przegrała z żadnym seryjnie produkowanym samochodem. Kierowcy wystawiają dosłownie wszystko, czym mogliby pokonać elektryka ze stajni Elona Muska. Bugatti Chiron czy Ferrari SF90? Tesla pożera wszystko. Czy tak samo będzie w starciu z obłędnie mocnym motocyklem?

Tesla Model S Plaid bierze się za 2 kołowych rywali

Poszukiwanie godnego rywala dla Tesli Model S Plaid, coraz częściej przypomina poszukiwanie igły w stogu siana. Wydaje się, że dopóki inni producenci nie odrobią lekcji, pozostaje jej szukanie rywali wśród motocykli.
Z jaką maszyną mogłaby ewentualnie konkurować? Na pewno z żadnym seryjnym motocyklem. Te bywają trudne do uruchomienia, więc zanim złapią przyczepność, by wykorzystać swoją moc, Tesla będzie już bliżej linii mety niż startu.

Tesla trafia zatem na dwóch mocnych rywali. Ponadto właściciel legendarnego Suzuki Hayabusa z 2022 roku i Kawasaki Ninja ZX-14R z 2021 Chris Moore, ściga się na motocyklach tak często, jak ludzie jadają płatki na śniadanie. Jest zatem nadzieja, że pokona elektrycznego rywala.

tesla-model-s-plaid-kontra motocykl 3
YouTube Edmunds

Ten wyścig to dla motocyklisty prawdziwa walka o przetrwanie

To dwa z najszybszych motocykli, jakie możesz teraz kupić. Stosunek mocy do masy w obydwu maszynach to istny obłęd. Czy to wystarczy, by Tesla dotarła na linię mety jako druga?
Ten wyścig to nie tylko walka o podium to walka o przetrwanie, bo wiatr jest tu sprzymierzeńcem Tesli.

Silne podmuchy podrywają przednie koła do góry, gdy motocykl przyspiesza. Chris Moore walczy tu z Teslą i wiatrem, który próbuje przewrócić motocykl na bok. Czy chociaż jeden z szybkich dwukołowców wyrwie Tesli zwycięstwo? Możesz obejrzeć poniżej to emocjonujące starcie.

Przeczytaj również