Ten plan pisała mu chyba nawalona pani domu. Nocne zalewanie diesla na stacji paliw, wcale nie było darmowe

Ten plan pisała mu chyba nawalona pani domu. Nocne zalewanie diesla na stacji paliw, wcale nie było darmowe

Podaj dalej

Ceny za benzynę i diesla nie maleją, w związku z tym, kierowcy posuwają się do nielegalnych prób zdobycia paliwa ze stacji paliw. Kierowca Peugeota z jakiegoś powodu wybrał niecodzienną formę płatności za tankowanie diesla.

W zeszłą środę (17.03) pod  osłoną nocy, dokonano kradzieży paliwa ze stacji benzynowej  w Jemielnicy (opolskie). Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia, udali się na nocne łowy w poszukiwaniach amatora darmowego tankowania.

Golnął sobie na odwagę i ukradł diesla ze stacji paliw

Policjanci długo nie musieli szukać. Zauważyli sprawcę kradzieży na ulicach miasta. Kierowca Peugeota w związku z tym, że nie zdążył się jeszcze nacieszyć pełnym bakiem, ani myślał się zatrzymać.

Pościg nieoczekiwanie zakończył się w bocznej drodze. Niczym w kryminałach, gagatek opuścił samochód i ruszył w te pędy przez pola niczym pijany zając. W związku z tym, że policjanci byli lepsi w sprincie po chwili dopadli uciekiniera.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jak się okazało, 30-letni mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie miał jeszcze coś na sumieniu. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Darmowe tankowanie w parze z resztą przewinień, to niewątpliwie promocja na 5 lat więzienia bez zmartwień o ceny na stacji paliw.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News