Tego nie da się odzobaczyć! Mistrz tuningu, przełożył bobra z BMW M3 do serii 5 E60

Tego nie da się odzobaczyć! Mistrz tuningu, przełożył bobra z BMW M3 do serii 5 E60

BMW E60 a la M3

Podaj dalej

Ostatni design modeli BMW M3 i M4 budzi kontrowersje. Jedni go nienawidzą, drudzy kochają. Jak się okazuje w grupie tych drugich, są prawdziwe świry. Kto normalny chciałby wsadzić zęby bobra do BMW serii 5 E60? Okazuje się, że chętnych nie brakuje.

Na punkcie wielkich nerek  oszaleli Chińczycy. Zestaw do przeróbki można nabyć na Taobao. Jak wygląda ta przeróbka?  Sami zobaczcie.

Maksimum efektu za minimum wkładu i masz fake BMW M3

Zestaw do przeróbki  kosztuje 1500 zł i możesz zostać mistrzem tuningu. Przeróbki  BMW E60 na współczesne M3  z uśmiechem bobra, dokonasz samodzielnie. Czy warto? pominiemy to milczeniem.

Do ceny zestawu trzeba doliczyć koszty przesyłki oraz montażu. Jak widać na zdjęciach, do montażu produktu chińskiego sprzedawcy, wystarczy odrobina umiejętności i szpachli a piorunujący efekt gwarantowany.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Grill BMW M3 i M4 pomimo, że został zaprezentowany już ładnych kilka miesięcy temu ciągle budzi kontrowersje. Projektanci BMW i szef designu uważają, że zrobili kawał dobrej roboty. Reakcje klientów tego nie potwierdzają, a producent zaliczył po drodze kilka wpadek reklamowych swojego produktu.

zdjęcie: Aliexpress

Nie ważne co, byleby mówili

Ostatnio zwykło się mówić, że coś jest fajne, bo wszyscy o tym mówią. Jeżeli się komuś nie podoba taki grill, to najwidoczniej nie jest nowoczesnym klientem BMW. Grill ma szokować, przykuwać uwagę i zrywać z dotychczasową konwencją. Ten efekt na pewno został osiągnięty.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Niewątpliwie Chińczycy są jedynymi klientami marki, którzy oszaleli  na punkcie nowoczesnych zębów bobra. W związku z tym, należy domniemywać, że właśnie tam producent sprzeda najwięcej egzemplarzy nowych modeli BMW. Ponadto niektórzy  twierdzą, że wielkie zęby bobra powstały z myślą o gustach chińskich klientów.

zdjęcie: Taobao

Efekt pijanego blacharza jest hitem

Najnowsze kontrowersyjne BMW nie należą do najtańszych samochodów na świecie. Z myślą o mało zamożnych  fanach marki, powstał  ten a tuningowy grill.  Zaspokoi rządze tych, którzy chcieliby mieć w garażu auto, na które  ich na to nie stać.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jak wszyscy wiemy rynek nie znosi próżni. W związku z tym, nie dziwi fakt, że na chińskim portalu ogłoszeniowym, pojawił się  gotowy zestaw do przeróbki starego BMW E60 na współczesne M3.

Masz dość oglądania codziennie tego samego zderzaka z 2010 roku? Chińczycy gorąco polecają swoje usługi a ponadto gwarantują piorunujący efekt.

 

BMW_E60 tuning na M5
Foto: Taobao

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News