Tani węgiel bije rekordy i możesz go kupić już jutro. Sklep PGG sprzedał we wtorek rekordowe 25 000 ton surowca

Tani węgiel bije rekordy i możesz go kupić już jutro. Sklep PGG sprzedał we wtorek rekordowe 25 000 ton surowca

węgiel i ekogroszek jak taniej kupić

Podaj dalej

Węgiel z e-sklepu PGG w trzykrotnie niższej cenie niż na składach sprzedaje się w okamgnieniu. To dlatego, że Polacy ruszyli na zakupy wcześniej niż zwykle, bo boją się, że surowca zabraknie. Zakup ważnego surowca do domów jest możliwy tylko dwa dni w tygodniu. Wtorkowa sesja sprzedaży zakończyła się rekordowym wynikiem.

Polacy chętnie korzystają z internetowego sklepu, by kupić tańszy węgiel

Sklep internetowy PGG pobił kolejny rekord, bo czasie krótszym niż zwykle sprzedał węgiel ponad 19 000 klientów. Wtorkowa sesja zakończyła się rekordowym wynikiem 25 000 ton sprzedanego surowca. To , że udało się szybciej sprzedać porcję wyprodukowanego węgla, to jak pisze wnp.pl, zasługa modyfikacji infrastruktury serwerowej i optymalizacji kodu. Spółka postanowiła w ten sposób przyspieszyć proces obsługi klienta.

Zmiany przyniosły oczekiwany efekt, bo w krótszym czasie obsłużono większą liczbę chętnych na zakup niezbędnego paliwa do domu. Jak podkreśla PGG, zmiany pozwoliły skrócić czas zakupów i zwiększyć dostęp do strony.

tani węgiel w esklepie

Aplikacja sklepu PGG pracuje teraz na trzech serwerach

Modyfikacje pozwoliły sprzedać podczas 3 ostatnich sesji zakupowych aż 80 000 ton węgla. Surowiec trafił już do 19 000 klientów. To sporo, chociaż chętnych jest dużo więcej.
Aplikację sklepu zmodyfikowano i rozdzielono jej funkcje na trzy odrębne serwery. To znacznie zwiększyło szybkość I jakość obsługi klientów, a ponadto odciążyło główny serwer. Według dostępnych informacji medialnych aplikację sklepu dodatkowo przeniesiono do nowej technologii WWW. Ogółem e-sklep PGG obsłużył już prawie 100 000 klientów i sprzedał 370 000 ton węgla.

Ci, którym się nie udało, mają szansę kupić węgiel, w niższej niż na składach cenie już jutro. Sesja sprzedażowa rusza o godzinie 16:00 i potrwa do wyczerpania zapasów. Zapotrzebowanie jest wciąż bardzo duże, dlatego niektórzy korzystają z usług internetowych staczy, którzy klikając bez ustanku na stronę PGG i liczą na szczęście, jakie im przyniesie klawisz F5.

Jak informuje PGG, cała dobowa produkcja węgla opałowego dla gospodarstw domowych tafia do klientów w trzech kanałach dystrybucji. Ci, ze względu na ceny powinni omijać składy, na których surowiec jest nawet 3 razy droższy. Ta sytuacja według rządzących nie potrwa długo, dlatego wystarczy na chwilę wstrzymać się z zakupem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News