Ta Honda Odyssey ma zwariowaną moc i pożera super samochody. Nagranie z wyścigów ma miliony odsłon [WIDEO]

Ta Honda Odyssey ma zwariowaną moc i pożera super samochody. Nagranie z wyścigów ma miliony odsłon [WIDEO]

honda rowdyssey

Podaj dalej

Honda Odyssey to model mało popularny w Europie, tymczasem w USA japoński minivan stał się integralną częścią sceny ulicznej. Popularny rodzinny samochód jest praktyczny i wygodny. Do tej pory mało kojarzony z wyścigami ulicznymi. Ale gdy chodzi o BoostedBoiz nie o wygodę tu chodzi. Honda ‚”Rowdyssey” jak nazwał ją właściciel to prawdziwy Sleeper. Moc minivana  sprawia, że ​​drżą przed nim nawet supersamochody.

Badacze wykorzystują sztuczną inteligencję do analizy pisma znad Morza Martwego

Film na którym Honda pokonuje Corvette C8 i  Nissana Skyline ekscytuje internautów milionami odsłon

Specjaliści z BoostedBoiz zbudowali samochód typu drag z minivana Hondy Odyssey pierwszej generacji. Samochód z połowy lat 90, ma teraz moc tysiąca koni mechanicznych. Wyścig z minivanem  zaskoczył wielu właścicieli supersamochodów. Nagranie z TikToka  niektórych wyścigów sprinterskich stało się viralowe. Moc Odyssey dosłownie porwała internet, klip został już kliknięty ponad siedem milionów razy.

Zmodyfikowana Honda dostała przydomek Rowdyssey, który pochodzi od słowa awanturnik. To w pełni oddaje jej charakter. Samochód miał początkowo około 700 KM, ale teraz autorzy a zarazem właściciele tego projektu uzupełnili moc do 1000 KM. Pod maską Hondy znajduje się silnik z modelu Prelude H22 z parą ogromnych turbosprężarek. Pozostałe części tez są gruntownie przerobione.

Honda Rowdyssey

Rowdyssey ma na swoim koncie starty w wyścigu z Chevroletem Corvette C8, 900-konnym Nissanem Skyline, doładowanym Dodge Viperem i Nissanem GT-R. Szczegółowych wyników nie znamy ale na kanale YouTube BoostedBoiz  można zobaczyć jej pojedynek z McLarenem 720S.

Oba samochody jeździły równo w wyścigach, ale ostatecznie McLaren uzyskał niewielką przewagę.  Dziś ten wynik wyglądałby inaczej, bo Rowdyssey miał wtedy  tylko 700 koni mechanicznych.

Modyfikacje samochodów, często dają niesamowite rezultaty i przyciągają uwagę opinii publicznej.

@boostedboikyleSome racing #videos of my 1000hp Minivan aka The Rowdyssey. #boostedboiz #honda #racing #civic #civicwithalaptop #minivan♬ original sound – BoostedBoiKyle

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News