Szokujący wypadek ciężarówki! Diesel rozpadł się na kawałki, tuż przed stojącym policjantem

Szokujący wypadek ciężarówki! Diesel rozpadł się na kawałki, tuż przed stojącym policjantem

Podaj dalej

W niedzielę 24 stycznia na autostradzie międzystanowej,  doszło do wielkiej katastrofy drogowej. Zderzenie ciężarówek było tak ogromne, że ogromny diesel rozpadł się na kawałki. Dramat rozegrał się na oczach policjanta.

Policja w Wyoming opublikowała nagranie z kamery policjanta z biura szeryfa hrabstwa Sweetwater (USA). Na nagraniu zarejestrowano dramat, jaki rozegrał się pod koniec stycznia 2021 roku, w rejonie Wamsutt. Funkcjonariusze mają nadzieję, że ta wiadomość i obraz zadziała na wyobraźnię kierowców.

Policjant, który ledwo uszedł z życiem, nagrał jak diesel rozpada się na kawałki

Funkcjonariusz policji  zjawił się na miejscu, w związku ze zgłoszeniem wielu wypadków drogowych, w pobliżu  169 mili  międzystanowej 80’tki. Zaparkował swojego białego SUV’a i wysiadł. Kilka sekund później, jego kamera zarejstrowała koszmar jaki rozegrał się tuż obok na drodze.

Na nagraniu widać dwie olbrzymie ciężarówki. Niebieski ciągnik Volvo z przyczepą przemieszczał się prawym pasem, gdy nadjechała ciężarówka Amazon’a. Kierowca porusza się dość szybko i nie zamierza zwalniać, gdy postanawia wyprzedzić Volvo. Moment, w którym tylna oś z przyczepy Prime leci w stronę oficera mrozi krew w żyłach.

Jedno jest pewne Amazon Prime powinien zatrudniać bardziej ogarniętych kierowców.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News