Szok! Kierowca Audi wyleciał z samochodu, razem z silnikiem

Szok! Kierowca Audi wyleciał z samochodu, razem z silnikiem

Podaj dalej

Do szokującego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę. Kierowca Audi zjechał z drogi, i z impetem uderzył w przydrożne drzewo.

Około 3 nad ranem, na trasie Egiertowo-Nowa Karczma (pomorskie) doszło do groźnego wypadku. Kierowca Audi stracił panowanie nad samochodem, i w rezultacie zakończył podróż na przydrożnym drzewie.

Audi roztrzaskane na drzewie
Foto OSP Egiertowo

Siła zderzenia była ogromna

Ze wstępnych informacji udzielonych przez funkcjonariuszy kartuskiej policji wynika, że kierowca Audi na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Mężczyzna pozbawiony kontroli nad samochodem z ogromną siłą uderzył w drzewo.

silnik samochodu
Foto OSP Egiertowo

Kierowca Audi nie miał zapiętych pasów?

Samochód roztrzaskany na drzewie, nadaje się do kasacji. Według relacji osób postronnych, wraz z silnikiem z auta wypadł również kierowca. W związku z tym można domniemywać, że poruszał się w nocy z dużą prędkością i bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

34-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego trafił do szpitala. Policja nie ustaliła stanu trzeźwości mężczyzny. W akcji ratunkowej brały udział 4 zastępy straży pożarnej, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Audi wypadek
Fot. OSP Egiertowo
Audi
Fot. OSP Hopowo
Fot.OSP Egiertowo

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News