Szeryf w ciężarówce wymiata skill'em. Kierowca swoim refleksem i umiejętnościami, uratował wiele ludzkich istnień

Szeryf w ciężarówce wymiata skill'em. Kierowca swoim refleksem i umiejętnościami, uratował wiele ludzkich istnień

kierowca ciężarówki

Podaj dalej

Manewrowanie samochodem ciężarowym, wymaga doświadczenia i umiejętności. Kierowca ciągnika z dwiema naczepami, ma podwójnie ciężkie zadanie. Niespodziewane sytuacje na drodze, często nie pozwalają na wyjście cało z opresji.

Nagranie z sieci, stanowi dowód na to, że niektórych kierowców po trasach prowadzi sam Święty Krzysztof.  To jak w sytuacji podbramkowej, poradził sobie kierowca ciężarówki z dwiema naczepami  budzi podziw.

Kierowca ciężarówki w ostatniej chwili podjął ryzykowną decyzję

Nagranie pochodzące z telefonu komórkowego, powstało na autostradzie . Nagrywający utknął swoim samochodem na lewym pasie, ponieważ tuż przed nim doszło do wypadku.  Stojący w  poprzek jezdni samochód ciężarowy zablokował całkowicie możliwość przejazdu.

Do miejsca wypadku zbliżały się kolejne samochody, a wtedy w kadrze filmu pojawił się kolejny samochód ciężarowy. Kierowca  wielkiego diesla wiedział, że nie ma szans na zatrzymanie pojazdu, w związku z tym podjął ryzykowną decyzję.

O ile jego postawa zasługuje na pochwałę, o tyle nie wiadomo o czym myślał osobnik, który ryzykował własne życie, siedząc w samochodzie i czekając na być może swoje ostanie nagranie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News