Szeryf mistrzowsko rozładował diesla. Resztki z kipy trzepał lepiej, niż Janusz dywan przed świętami

Szeryf mistrzowsko rozładował diesla. Resztki z kipy trzepał lepiej, niż Janusz dywan przed świętami

rozładował diesla

Podaj dalej

W tym filmie ze złomowiska, nie ma lepszego momentu jak finał. Kierowca, który rozładował tego diesla jest mistrzem w swoim fachu. To najzabawniejszy rozładunek jaki widziałeś.

Wideo które pojawiło się na reddit, przedstawia moment rozładunku samochodu na złomowisku. W samym fakcie nic śmiesznego nie ma, ale sposób w jaki radzi sobie operator maszyny wygląda niczym grzebanie w damskiej torebce.

Przyspieszone nagranie rozładunku diesla to hicior

Video przedstawia półciężarówkę załadowaną złomem. Operator maszyny, która przerzuca towar na kupę, do mistrzostwa opanował tę sztukę. Chwilami mamy wrażenie, że obsługuje towar dłonią, tak sprawnie idzie mu wybieranie i wręcz grzebanie w złomie. Cała sytuacja przypomina trochę kobiety grzebiące w swoich przepastnych torebkach.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

W siódmej sekundzie filmu następuje chyba najlepsza scena tego nagrania. Nie wiemy czy kierowca był w środku półciężarówki, ale mamy nadzieję, że miał pasy zapięte. Jeżeli nie to mógł poczuć się na dywan na trzepaku, gdy przychodzi usunąć kurz przed świętami.

Wygląda na to, że film nagrywano w piątek tuż przed godziną 16:00, w związku z tym pośpiech był jak najbardziej wskazany.

 

Unloaded the truck, boss. from r/funny

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News