Świeżutka Tesla Cybertruck przybywa do Giga Austin! Pracownicy ujawnili jak wygląda [WIDEO]

Świeżutka Tesla Cybertruck przybywa do Giga Austin! Pracownicy ujawnili jak wygląda [WIDEO]

cybertruck alfa owners club

Podaj dalej

Do sieci trafiło przełomowe nagranie wideo, na którym pracownicy fabryki Elona Muska uwiecznili, jak wygląda Tesla Cybertruck. Nagranie natychmiast stało się hitem. Nic dziwnego, bo to najbardziej oczekiwany samochód od Elona.

Gorąca Tesla Cybertruck zawitała do Giga Austin

Nagranie, jakie znajdziesz poniżej, zamieścił na YouTube niejaki Joe Tegtmeyer. Widać na nim jak wygląda Tesla Cybertruck. To prototyp alfa, który trafił do Giga Austin.

Nagranie od razu stało się hitem, a na forum Cybertruck Owners Club krążą najświeższe nagrania i zdjęcia. Znajdziesz je tutaj. To niewątpliwie przełom. Tesla Cybertruck wygląda nieco na zaktualizowany prototyp podobny do tego, który już w przeszłości zawitał do Austin wraz Elonem Muskiem i jego przemówieniem.

Tesla od dłuższego czasu pracuje nad ulepszeniem swojej cyber ciężarówki i przygotowuje ją do produkcji. Według najnowszych doniesień ma się pojawić przed końcem 2022 roku.

Już podczas weekendu pojawiały się nowe zdjęcia i obrazy prototypu. Dlatego po dzisiejszej publikacji filmu jest już jasne,  jak wygląda zaktualizowany prototyp.

Tesla Cybertruck leak photo
www.cybertruckownersclub.com

Elon Musk zapowie długo oczekiwany model 26 stycznia?

Jak informuje Tegtmeyer, Tesla Cybertruck stanie się częścią prezentacji raportu Tesli, dotyczącego czwartego kwartału 2021 r. oraz całorocznego raportu o zarobkach.

Mając na względzie, że Texas jest nową siedzibą Tesli, jasne jest, że to idealne miejsce do tego, by zaprezentować długo oczekiwany model w Giga Austin.

Jak wynika z poniższego nagrania i tweetów to,  na co patrzysz to nic innego jak świeżutki prototyp Cybertruck alfa. To spora niespodzianka, bo produkcja miała ulec opóźnieniu do 2023 roku.

Czy tak się stanie i ile w tym prawdy? Na ujawnienie szczegółów musimy poczekać do 26 stycznia. To wtedy Elon Musk ujawni tajemnicę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News