Super okazja: 550 litrów diesla za jedyne 460 zł. Kto pierwszy ten sporo zyska

Super okazja: 550 litrów diesla za jedyne 460 zł. Kto pierwszy ten sporo zyska

diesel benzyna putin ropa

Podaj dalej

Ceny diesla to temat, który spędza sen z powiek kierowców, właścicieli przedsiębiorstw i firm transportowych. W Polsce dziś za litr oleju napędowego trzeba zapłacić średnio od 7,62 zł do 7,77 zł. W Niemczech to wydatek powyżej 10 zł, co przekłada się na ogromną liczbę kradzieży tego paliwa.

Polscy kierowcy przewozili 550 litrów diesla, który skonfiskowano

Podczas jednej z kontroli na przejściu granicznym w Bad Muskau, funkcjonariusze policji odkryli spore ilości diesla w furgonetce. Wcześniej otrzymali informacje o podejrzanym ładunku, które potwierdziły się po sprawdzeniu zawartości kanistrów. Ponadto polscy kierowcy nie potrafili wyjaśnić źródła pochodzenia oleju napędowego.

W rezultacie pozbawiono ich cennego ładunku w postaci kanistrów z 550 litrami oleju napędowego. W sytuacji, gdy diesel jest droższy w Niemczech niż kiedykolwiek wcześniej to niewątpliwie spora strata i zysku nie będzie.

polscy kierowcy przewozili 550 litrow diesla jpg
www.justiz-auktion.de

Teraz można kupić skonfiskowany olej napędowy za jedyne 460 zł

Diesel z konfiskaty można teraz zakupić w super cenie, tylko trzeba się pospieszyć. W związku z tym, że zostało zajęte przez niemieckich policjantów, trafiło na aukcję. Taka oferta przy obecnych kosztach zakupu oleju napędowego w Niemczech to super okazja.

Niestety nie zarobią na niej 20 i 34-latek, ale mogą niemieccy kierowcy. To dla mieszkańców Saksonii prawdziwa okazja, bo cena za 550 litrów oleju napędowego startuje od jedynych 99 euro.

Wszystko, co trzeba zrobić, to wykazać się refleksem i szybko kupić. W Budziszynie cena oleju napędowego wynosi obecnie co najmniej 1 959 euro. W zależności od stacji benzynowej i faktycznej ilości paliwo kosztowałoby obecnie 1077 euro lub więcej.

Olej napędowy jest obecnie licytowany na internetowym portalu wymiaru sprawiedliwości pod adresem justiz-auktion.de/Dieselkraftstoff. Jak informuje TAG24, aukcja kończy się 5 kwietnia o godzinie 9 rano. Cenny towar można będzie odebrać w Weißwasser.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News