Stacja paliw padła ofiarą furiatki. Po kolei kasowała samochody

Stacja paliw padła ofiarą furiatki. Po kolei kasowała samochody

zdemolowana stacja paliw

Podaj dalej

Stacja paliw stała się idealną miejscówką do rozładowania frustracji kobiety. Szaleństwa furiatki w crossoverze, uderzającej w samochody na stacji  benzynowej, nagrał uczestnik tego zdarzenia. Ofiarą padł również samochód jego matki, którym przyjechał.

20-letni mężczyzna, który tankował samochód na stacji benzynowej Marathon w West Palm Beach na Florydzie, musiał się uchylać i robić uniki by nie trafić na szalejącą w Nissanie  kobietę.

Stacja paliw i samochody padły ofiarą furii kobiety

Młodzieniec nie mógł przegapić takiej okazji, by zaistnieć w rzeszy milionów użytkowników TikToka i nagrał ten niesamowity materiał.
Kobieta, po wymianie kilku „uprzejmości” z jednym z kierowców, wsiada do swojego Nissana Rogue i wali prosto w samochód faceta. To był dopiero początek, bo na rogi wzięła również Mercedesa , którym przyjechał autor nagrania oraz trzy inne samochody. Ogółem zniszczeniu uległo 7 samochodów i sklep znajdujący się na stacji paliw.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

To nie koniec atrakcji, bo jak informowała policja oprócz zarzutów uszkodzenia mienia, lekkomyślnej jazdy i stawiania oporu przed aresztowaniem, do listy doszedł zarzut pobicia lekarza w szpitalu, do którego trafiła kobieta.

Powodem tego działania, była rzekomo chęć zwrócenia uwagi na sytuację życiową bohaterki. Patrząc na liczniki wyświetleń, to na pewno jej się udało.

Woman goes on rampage at a gas station from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News