Sprzedawca miał pełne gacie. Kierowca Ferrari w ciągu sekundy, uniknął dwóch kolizji [WIDEO]

Sprzedawca miał pełne gacie. Kierowca Ferrari w ciągu sekundy, uniknął dwóch kolizji [WIDEO]

Podaj dalej

Ferrari to wyjątkowy samochód i legenda wyścigów. Prawdziwy dowód na to, jak dobrze się  prowadzi, znajdziecie w poniższym materiale filmowym. To niewiarygodne, że kierowca zdołał uratować swój tyłek podczas tej jazdy próbnej.

Nagranie udostępnione na kanale YouTube,  to nic innego jak film nakręcony podczas jazdy próbnej Ferrari. Kierowca pozwolił sobie na dynamiczną jazdę, co nieomal skończyło się tragicznie.

Kierowca Ferrari uniknął w czasie jednej sekundy, uniknął dwóch  kolizji

Wszyscy wiemy, że w momencie gdy zasiadasz za kierownicą takiego samochodu  rozsądek gdzieś znika. Pokusa sprawdzenia potencjału Ferrari jest oczywista. Nie oparł się jej mężczyzna, który wraz ze sprzedawcą wybrał się na jazdę próbną.

Moment w którym przed maskę Ferrari wyskakuje samochód i minięcie go w ułamku sekundy gdy z naprzeciwka nadjeżdża kolejny, szokuje. Kierowca krzyczy,  a sprzedawca siedzi jak zamurowany, by za chwilę w geście uznania pokazać mu podniesiony do góry kciuk.

Nie wiadomo czy mężczyzna  finalnie kupił samochód ale fakt, że wyszedł cało z tej przejażdżki, jest dowodem na to jak fantastycznie prowadzi się ten samochód.

 

Guy Almost Crash During Test Drive from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News