Śmierć na skrzyżowaniu. Kierowca pocztowego iveco doznał szoku

Śmierć na skrzyżowaniu. Kierowca pocztowego iveco doznał szoku

Śmiertelny wypadek Łódż

Podaj dalej

We wtorek po godzinie 21:00 w Łodzi, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Tragedia rozegrała się na skrzyżowaniu ulic Obywatelskiej i Alei Jana Pawła II.

śmiertelny wypadek Łodz
fot. expressilustrowany.pl

Próbował hamować

Skręcająca w lewo z Alei Jana Pawła II ciężarówka iveco Poczty Polskiej, zderzyła się z jadącym prosto Alejami, audi. W rezultacie śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby, podróżujące samochodem osobowym.

śmiertelny wypadek w Łodzi
fot. Wiadomości Łódź

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu były światła pulsacyjne. Audi sądząc po śladach hamowania, poruszało się z dużą szybkością.

– Jechałem al. Jana Pawła II (w kierunku al. Mickiewicza) i skręcałem w lewo w ul. Obywatelską za iveco. Tragedia rozegrała się na moich oczach – mówi Jakub Pietrasiak, świadek wypadku. – Tuż po zderzeniu podbiegłem do roztrzaskanego audi, szarpnąłem za klamkę, ale kierowca i pasażer już nie żyli….

Tożsamość ofiar nie została jeszcze ustalona. Kierowca ciężarówki jest w szoku

W związku z wypadkiem, skrzyżowanie było częściowo nieprzejezdne. Miejsce tragedii zabezpieczyli strażacy. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tragedii. Zabezpieczono nagarnie z monitoringu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News