Słynny Frog poszukiwany listem gończym. Miarka się przebrała?

Słynny Frog poszukiwany listem gończym. Miarka się przebrała?

Frog ucieka przed policją

Podaj dalej

Policja poszukuje znanego pod speudonimem Frog, Roberta Nogala. Od kilku miesięcy trwają bezskuteczne poszukiwania, słynnego na całą Polskę pirata drogowego, który aktualnie jest już ścigany listem gończym. Jak się okazuje w dalszym ciągu nie pojawił się w więzieniu po tym, jak został skazany na karę 1,5 roku więzienia za kierowanie samochodem, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów

Frog, o którego istnieniu przypomnieli policji dziennikarze, nadal na wolności

Znany z ulicznych niebezpiecznych rajdów Frog , miał stawić się w więzienia w styczniu tego roku. Kiedy nareszcie okazało się, że wybryki za kierownicą i ignorowanie zakazu prowadzenia pojazdów doczekało się sprawiedliwości, Frog zniknął.

Do dziś nikt nie wie gdzie przebywa, a na wystawienie listu gończego trzeba było czekać wiele miesięcy. Być może wcale by go nie było gdyby nie medialny szum, który powstał m.in za sprawą dziennikarzy Polsatu. W rezultacie dziś już można oglądać oficjalny list gończa za sprawcą wielu wykroczeń.

Czy list gończy za „Frogiem” to jego ostatnie dni wolności?

Publikacja wizerunku słynnego pirata oraz publikacje mediów, informujące o poszukiwaniach skazanego, zwykle oznaczają rychły koniec lekceważenia prawa. Dlatego  „Frog” musi się liczyć z faktem, że kara jest nieunikniona, a nawet się przedłuży. O ile uda się namierzyć skazanego.

Jak ustalili reporterzy Polsat News, Frog pojawia się na nielegalnych zlotach samochodowych. Jakby tego było mało, wciąż wsiada za kierownicę auta. Taka sytuacja wydaje się prawdziwą kpiną dla instytucji prawa w Polsce.

Brawurowe przejazdy po Warszawie, za które „Frog”, dostał kilka grzywien, zakazy prowadzenia pojazdów, na których łamaniu go przyłapano- to wszysto uchodzi mu na sucho. Od czasu zaistnienia w mediach minęło 7 lat. Do tej pory oskarżono go jeszcze o za rozmyślne spowodowanie zagrożenia na drodze, za co sąd wymierzył mu karę 2,5 roku więzienia (wyrok jest nieprawomocny). Na ogłoszeniu wyroku sprawca się nie pojawił.

Czy niezakończone porachunki z wymiarem sprawiedliwości znajdą wreszcie swój finał? Czy więzienie dla Froga będzie karą na niby? Dowiemy się w najbliższym czasie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News