Skodziarz z ziomeczkami, szedł na rekord. Sprawa się rypła, gdy giwery zatrzymały samochód [WIDEO]

Skodziarz z ziomeczkami, szedł na rekord. Sprawa się rypła, gdy giwery zatrzymały samochód [WIDEO]

5 osobowy samochod i 9 pasażerów

Podaj dalej

Funkcjonariusze drogówki mogą spodziewać się wszystkiego, zatrzymując samochód do kontroli drogowej. Najczęściej kierowcy nie posiadają uprawnień, jeżdżą na podwójnym gazie albo…usiłują pobić rekord ładowności swoich samochodów. Niedawno pisaliśmy o kuriozalnej kontroli Audi A3, a dziś na rekord poszła Skoda.

Samochód był w kiepskim stanie i nie miał ubezpieczenia

Brytyjscy funkcjonariusze drogówki zawsze spodziewają się nieoczekiwanych wyników kontroli, ale wydaje się, że ta ich kompletnie zaskoczyła.

Policjanci zatrzymali Skodę w Norton, niedaleko Malton. Jak się okazało, samochód nie miał ubezpieczenia.
Skoda Octavia miała kompletnie łysą oponę z przodu a dwoje drzwi samochodu kompletnie się nie otwierało się. To był dopiero początek zaskakujących odkryć.

Łysa opona w Skodzie

Z samochodu wysiadło 9 osób

Brytyjscy funkcjonariusze byli zszokowani, tym widzą, gdy ze Skody Octavii wysiadło aż dziewięć osób. Jeden pasażer siedział na przednim siedzeniu, pięciu na tylnym, a dwóch wysiadło z bagażnika.

W tym miesiącu w Polsce, policjanci w Śremie mieli do czynienia z podobną sytuacją. Kompaktowym Audi A3 podróżowało wtedy aż 10 osób. Ciężko sobie wyobrazić, co by się stało gdyby w obu przypadkach doszło do kolizji. W obu przypadkach funkcjonariusze policji nie szczędzili środków na ukaranie sprawców wykroczenia.

Kierowca Skody stracił samochód a opublikowany materiał filmowy, niech stanowi przestrogę dla wszystkich chętnych by bić takie rekordy.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News