Seksowna brunetka wpadła na podjazd skroić diesla. Cała rodzina ruszyła do walki o Mercedesa i wyszła z tego ostra draka

Seksowna brunetka wpadła na podjazd skroić diesla. Cała rodzina ruszyła do walki o Mercedesa i wyszła z tego ostra draka

Podaj dalej

Jak donosi Biuro Szeryfa Hrabstwa Adams (Kolorado, USA), seksowna brunetka wpadła w niedzielny poranek skroić z podjazdu diesla.  Pech chciał, że właściciel zauważył jak samochód odjeżdża spod domu i ruszył do akcji ratowania Mercedesa.

Do walki z damskim złodziejem ruszyła cała rodzina i na zewnątrz rozpętała się straszna draka. Apogeum nastąpiło w momencie kiedy kobieta postrzeliła z pistoletu właściciela samochodu, który kradła z ich podjazdu.

Na zewnątrz rozpętała się prawdziwa wojna o starego diesla

W niedzielę 2 lutego, około 7:33 rano, czarne Volvo XC60 z 2010 roku, które prowadził Latynos, zatrzymało się przed jednym z domów. Wysiadła z niego atrakcyjna Latynoska ubrana w czerwoną rozpinaną bluzę z kapturem. Wsiadła za kierownicę Mercedesa, który stał na podjeździe i wtedy do akcji ruszyła cała rodzina z właścicielem na czele.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przed domem rozpętała się walka wręcz, którą nagrała kamera. Mężczyzna tłuk babę gdzie popadnie przez otwarte drzwi samochodu, przy akompaniamencie wrzasków żony, ujadania psa i dopingu ze strony dzieci. Na ulicy rozpętała się wielka draka o starego diesla, którą zakończył strzał z broni palnej.

Całe zajście nie miałoby miejsca, gdyby nie bezmyślność właściciela.  Przede wszystkim zostawianie samochodu z kluczykami w stacyjce, nie jest dobrym pomysłem. Dwa, rzucanie się na uzbrojonego złodzieja to już ekstremalne zagranie. Zawsze lepiej skorzystać z ubezpieczenia i przeżyć.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News