Seba z najszybszym we wsi BMW, zorganizował wyścig. Nie spodziewał się, że Dacia Logan tak szybko odpali wrotki [WIDEO]

Seba z najszybszym we wsi BMW, zorganizował wyścig. Nie spodziewał się, że Dacia Logan tak szybko odpali wrotki [WIDEO]

Dacia Logan kontra BMW

Podaj dalej

Niskobudżetowa Dacia Logan, nijak się ma do BMW 525 D. Tak myśli większość kierowców, w tym właściciel dumy niemieckiego producenta. Start z kreski oznaczał pewną wygraną ale jak życie uczy, po Dacii można się spodziewać wszystkiego .

Rumuński hit ma pod maską 1,5-litrowy silnik typu diesel, o zawrotnej mocy 90 KM. To brzmi śmiesznie gdy obok stanie BMW z 2,5- litrowym dieslem o mocy 168 koni mechanicznych. Jak się okazuje z Dacią nie zawsze warto zadzierać.

Sebiks w BMW zgubił szczękę, gdy Dacia Logan wystartowała

Nagranie z pojedynku dwóch kompletnie różnych samochodów, to prawdziwy hit i film wstydu kierowcy BMW.  Dacia Logan  po dyskusyjnie pięknym tuningu, wyposażona w brewki na reflektorach, wielki spoiler oraz przyciemnione szyby, śmiało może być przedmiotem drwin. Podobnie jak jej  90-konny, 1.5 litrowy diesel pod maską.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Właściciel jednak dokonał też paru inny zmian, które w efekcie podniosły moc w Dacii  do 115 koni mechanicznych. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że  BMW 525 d przyspiesza do setki  w czasie około 9 sekund, wydaje się, że król mógł być spokojny o to, kto tu wygra.

Czy najmocniejszy był najszybszy? Wynik wyścigu zobaczcie sami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News