Ścigant w Lamborghini zaliczył konkretnego dzwona. Ojciec jak to zobaczył, usunął go z testamentu

Ścigant w Lamborghini zaliczył konkretnego dzwona. Ojciec jak to zobaczył, usunął go z testamentu

Podaj dalej

Nic tak nie boli jak widok rozbitego świetnego auta sportowego. Idiota w Lamborghini, jak piszą komentujący był jedną z ulicznych cipek. Gdyby miał choć trochę oleju w głowie, wiedziałby, że taka zabawa w GTA na autostradzie nie ma szansy na sukces.

Piękne zielone Lamborghini uchwycił w swojej kamerze samochodowej jeden z kierowców, poruszający się autostradą. Szybko przeskakujący po pasach samochód, mijający inne czasami na styk robił piorunujące wrażenie.

Kierowca Lamborghini zapomniał, że droga publiczna to nie tor wyścigowy

Gdyby był dobrym kierowcą, wiedziałby, że po prostu nie da się długo omijać w ten sposób samochodów. Nawet jeśli ma drogi samochód, który oblicza i koryguje przyczepność, który czuwa nad tym żeby nie stracił nad nim kontroli. Nie do się przewidzieć, jak zareagują wszyscy kierowcy wokół ciebie. Wystarczy jedna osoba, która nie zwróci uwagi lub zareaguje przesadnie wzięta z zaskoczenia.

Zakup Lamborghini to tornado w portfelu, a zaparkowane przy takiej prędkości w barierach,  jest tylko gorącym towarem dla wszystkich tych, którzy będą mogli pochwalić się takim nagraniem w sieci.

WCGW showing off your Lambo’s speed to the ones that can’t afford from r/Whatcouldgowrong

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News