Samochód jest prawdziwie zmodyfikowany, gdy nawet Rosjanie nie jeżdżą nim po drogach. Zobacz jak dwaj kierowcy, ścigają się w jednym aucie na torze [WIDEO]

Samochód jest prawdziwie zmodyfikowany, gdy nawet Rosjanie nie jeżdżą nim po drogach. Zobacz jak dwaj kierowcy, ścigają się w jednym aucie na torze [WIDEO]

samochód po rosyjskim tuningu

Podaj dalej

Samochód w rękach kreatywnych i zakręconych motoryzacyjnie Rosjan, skutkuje czasami zadziwiającymi konwersjami. Ci faceci powalili publikę, po tym jak wykorzystali Ładę do konwersji szerokokadłubowej. Tu po raz pierwszy zobaczysz coś takiego, jak zsynchronizowane sterowanie autem.

Faceci z Garage54 zbudowali najszerszy rosyjski samochód

Internet jest w szoku po tym, co internauci zobaczyli na kanale YouTube gości z Garage54. Całkiem niedawno zbudowali sobie własną szerokokadłubową Ładę, spawając ze sobą dwa samochody. Jaki jest tego cel nie wiadomo, być może panowie od zawsze marzyli by jednocześnie móc prowadzić jeden samochód.

Operacja była bardziej skomplikowana niż samo pocięcie i zespawanie dwóch samochodów. Poza wzmocnieniem nadwozia zespół musiał również przemyśleć układ kierowniczy i zawieszenie.

Po testach na parkingu, rosyjscy tunerzy kontynuowali prace w celu udoskonalenia swojej szerokokadłubowej Łady. Na nadwozie trafiła świeża warstwa lakieru i samochód przetransportowano na lokalny tor testowy.
Jak na tak ciężki samochód, produkt końcowy w efekcie zaskoczył. Podwójna Łada potrafiła wykonać zaskakująco akrobatyczne ruchy i jeśli oczekujesz, że się złamała to będziesz zawiedziony.

Dopiero po zaokrętowaniu do wnętrza dodatkowych pasażerów pod koniec filmu, przednie koło ostatecznie poległo. Co więcej po jego naprawie, jedno z serc napędzających ten wynalazek, postanowiło się przegrzać.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News