Rzadkie BMW 635 CSi w szokująco niskiej cenie. Za tę kwotę właściciel nawet by go nie zatankował [WIDEO]

Rzadkie BMW 635 CSi w szokująco niskiej cenie. Za tę kwotę właściciel nawet by go nie zatankował [WIDEO]

bmw w atrakcyjnej cenie

Podaj dalej

Zakup atrakcyjnego egzemplarza BMW 635 CSi to wydatek sięgający powyżej 40 000 zł. Trzeba być nie lada szczęściarzem, by zapłacić za nie jedyne 132 złote. Są na tym świecie osoby, którym to się udało. Wystarczyło zajrzeć do garażu, który stał zamknięty przez ponad 13 lat.

Fan BMW dostał prezent od losu

Znany z kanału YouTube miłośnik marki BMW pokazał atrakcyjny egzemplarz modelu 635 CSi. Właściciel nabył je przez przypadek w skandalicznie niskiej cenie. Trafił na samochód, gdy parkował własny w garażu, a w kolejnym obok zauważył niedomknięte drzwi i zaniedbany egzemplarz BMW 635 CSi.

Kiedy rok później zmuszono go do opuszczenia własnego garażu, ze względu na to, że przeznaczono go do rozbiórki, przypomniał mu się samochód, który stał w garażu obok. Kiedy wszedł do środka, okazało się, że samochód wciąż tam stoi z materacem na dachu.

Garażu z klasykiem nie wynajmowano od 10 lat, a BMW 635 CSi spędziło w nim w sumie 13 lat,  jak poinformowała administracja budynków. Wyburzanie garaży oznaczało więc zezłomowanie samochodu. Prawdziwy fan marki nie mógł się na to zgodzić.

bmw w skandalicznie niskiej cenie
YouTube

Poszukiwania właściciela nie odniosły skutku

Całkowicie zapomniany samochód do 2013 roku nie znalazł pierwotnego właściciela. Procedura poszukiwań, jaką rozpoczął Brytyjczyk, w rezultacie zakończyła się rejestracją BMW na jego nazwisko. W związku z tym, wszedł w posiadanie klasyka, wydając mniej niż kosztuje zatankowanie jego baku.

Wydanie dowodu rejestracyjnego na wniosek, kosztowało bowiem nieco ponad 30 dolarów (132,80 zł). Minus tego faktu jest taki, że gdyby pojawił się jakimś cudem jego poprzedni właściciel lub spadkobiercy, to straci samochód. Na dodatek nie dostanie finansowej rekompensaty kosztów, jakie poniósł na przywrócenie do stanu świetności rzadkiego dziś BMW 635 CSi.

cd. tekstu pod zdjęciem

BMW tańsze od paliwa

Od 2013 roku samochód zmienił się nie do poznania i jak zobaczysz na wideo, wygląda niesamowicie. Dziś, taki dwudrzwiowy klasyk na rynku wart jest od 97 000 do nawet 320 000 zł. To dlatego, że BMW wyprodukowało tylko 524 sztuki na rynek brytyjski.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News