Rosyjski youtuber, kompletnie rozebrał ich najnowszy model. Szok jak Dacia to zrobiła [WIDEO]

Rosyjski youtuber, kompletnie rozebrał ich najnowszy model. Szok jak Dacia to zrobiła [WIDEO]

Podaj dalej

Dacia oferuje jedne z najtańszych samochodów na rynku. Jak wiadomo to co tanie, nie może być idealne jakościowo. Nowa generacja Dustera z logo Renault niedawno trafiła do Rosji. Jak się okazuje SUV rumuńskiego producenta, pozostawia wiele do życzenia pod względem jakości wykonania. To kolejny przykład tego, jak bardzo rózni się rzeczywistość od folderów reklamowych.

Znałeś te fakty? Wielka Brytania pod lupą ciekawości

Reklama a rzeczywistość , diametralnie się różnią

Rosyjski YouTuber, Ilya Sviridov, dostał w swoje ręce fabrycznie nowa Dacię Duster z logo Renault drugiej generacji. Model trafił dopiero niedawno na rosyjski rynek z innymi niż europejskie silnikami.
W związku z tym prezentowany egzemplarz nie jest stary. Wersja „przedprodukcyjna” nie jest na pewno wolna od niedoskonałości, ale to co zobaczyliśmy to już ostre przegięcie.

Reanault Dacia duster
W rezultacie ciężko powiedzieć, czy sprawdzian jaki przeprowadził bloger , to dobra wizytówka dla producenta SUV-a z francuskim logo. Nie ma tu mowy o poprawie jakości, a rozwiązanie zastosowane w układzie wydechowym powala. Dacia w zakupie tania, w naprawach może być całkiem kosztowna.

Za dużo tu wpadek i niedociągnięć, jak na nowy samochód. To trzeba zobaczyć na własne oczy, żeby uwierzyć

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News