Rosyjski YouTuber był kompletnie zaskoczony. Myślał, że goni Teslę, a to był najnowszy Mercedes EQS [WIDEO]

Rosyjski YouTuber był kompletnie zaskoczony. Myślał, że goni Teslę, a to był najnowszy Mercedes EQS [WIDEO]

Podaj dalej

Mercedes-Benz jeszcze nie ujawnił, ile trzeba będzie zapłacić za model EQS, ani kiedy trafi do sprzedaży. Dostawy do USA, mają się rozpocząć jesienią 2021 r. Pomimo tego, że dopiero zawitała wiosna, rosyjski youtuber nie krył zaskoczenia tym co zobaczył na ulicach Kalifornii. Nikt by mu nie uwierzył, gdyby tego nie nagrał.  Nagranie jak niemiecki samochód  jedzie autostradą z amerykańskimi tablicami rejestracyjnymi, trafiło na portal YouTube.

Rosyjski YouTuber myślał, że goni Teslę a okazało się, że to najnowszy  Mercedes EQS

Fakt, że na ulicach pojawił się samochód, którego sprzedaż zacznie się za kilka dobrych miesięcy, jest intrygujący. Nikt chyba nie spodziewał się trafić na elektrycznego luksusowego sedana już teraz. Tymczasem na zarejestrowanego, jadącego autostradą I-405 w Santa Ana w Kalifornii trafił rosyjski YouTuber.

Mercedes EQS wyglądał świetnie. To niesamowita okazja by zobaczyć jak wyglądają nocą reflektory i trzeba przyznać, że robi wrażenie. Dlaczego jeździ w Kalifornii? i dlaczego kierowca rozmawiał przez telefon zamiast skorzystać z nowoczesnych technologii ?

Jak domyślają się internauci, może to być  samochód prasowy. Niektórym dziennikarzom z poczytnych magazynów, udaje się jeździć samochodami, zanim trafią do sprzedaży. To czas niezbędny do wykonania testów i zdjęć, które trafią do prasy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News