Rolnik bezskutecznie prosił Janusza by przestawił samochód. Sekundę później szarżował na niego z koparką [WIDEO]

Rolnik bezskutecznie prosił Janusza by przestawił samochód. Sekundę później szarżował na niego z koparką [WIDEO]

wściekły rolnik staranował samochod

Podaj dalej

Zatargi pomiędzy kierowcami to chleb powszedni, ale takiej rozróby dawno nie widzieliśmy. Dramatyczne nagranie zamieszczone pierwotnie na Snapchacie, pokazuje jak rolnik manifestuje swoje niezadowolenie, gdy w bramie wyjazdowej, na jego ziemi parkuje obcy samochód. Incydent miał miejsce na farmie w Barnard Castle w hrabstwie Durham (UK).

Wściekły rolnik wsiadł do koparki i wystawił samochód na ulicę

Według informacji od MailOnline, do tej sytuacji doszło na skutek nieodpowiedniego zachowania kierowcy samochodu. Jak się okazuje mężczyzna niejako przyczynił się do tego, że rolnikowi puściły nerwy. Pomimo próśb jakie wystosował farmer o przestawienie samochodu, który blokował wyjazd z jego gospodarstwa, nie zastosował się do jego poleceń.

W tym konkretnym przypadku rolnik upewnił się, czy na drodze nie ma jakiś samochodów i przystąpił do działania. Na nagraniu widać mężczyznę bez koszuli, który filmuje scenę i kopie sprzęt, gdy jego samochód trafia na łyżkę ładowarki teleskopowej rolnika i jest spychany na główną drogę.

Jak pisze źródło „Nie miał innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i sam usunąć zbirów ze swojej własności”.
Według Mail Online, incydent był eskalacją awantury między rolnikiem a grupą młodych ludzi, którzy wcześniej uszkodzili jego własność. Teraz już wiedzą, że z rolnikiem się nie zadziera, zwłaszcza gdy chodzi o jego własność.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News