Przyjechał zatankować gaz na stacji paliw i zwyzywał policjantów. Jakby tego było mało, transmitował live jak przed nimi ucieka [WIDEO]

Przyjechał zatankować gaz na stacji paliw i zwyzywał policjantów. Jakby tego było mało, transmitował live jak przed nimi ucieka [WIDEO]

Podaj dalej

Sobotnie występy na stacji paliw w Ostrowie, skończyły się dla mieszkańca Antonina aresztowaniem. Mężczyzna przyjechał na stację gazu przy ulicy Wrocławskiej, uruchomił transmisję live na portalu Facebook i zaczął wyzywać  policjantów od bandziorów.

Pan Sławomir jest znany internautom z publikacji ostrych treści. W swoich publikacjach nawołuje do stworzenia ruchu oporu i walki o wolność w kontekście  pandemii wirusa COVID-19 i związanych z tym obostrzeń.

Zobaczył radiowóz i postanowił głośno wyrazić swoje zdanie

Akcja zaczęła się od stacji paliw a konkretnie gazu. To tam kierowca Renault postanowił uzewnętrznić swoje poglądy w kierunku policjantów, zadysponowanych do pilnowania mieszkańców pod kątem noszenia maseczek.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Mężczyzna wziął do ręki telefon, uruchomił transmisję live na portalu Facebook i  zaczął krzyczeć w kierunku policjantów:

– Dlaczego zastraszacie ludzi. Jak Wam nie wstyd? Jak ty się zachowujesz? Przysięgałeś służyć narodowi. Bandziory jedne. Czy to jest twój obowiązek biegać i łapać ludzi bez kagańców? Czy to jest normalne? Gdzie ty żyjesz człowieku?

Jak się okazało kierowca Renault dalszego rozwoju wypadków nie przewidział.

przyjechal na stacje paliw zwyzywal policjantów
ostrów24tv

Kiedy się zorientował, że do niego jadą, uciekł ze stacji paliw

W tym momencie ostrowscy policjanci uruchomili radiowóz i wjechali z ulicy na stację gazu. Bohater z kamerą wówczas wsiadł do samochodu.  Kiedy funkcjonariusz podszedł do Renault, mężczyzna ani chwili nie myśląc odjechał ze stacji, nie stosując się do poleceń.

Mundurowi zaskoczeni faktem, że umknął kolejny mandat za brak maseczki ale trzeba uruchomić procedurę pościgu, ruszyli w ślad za transmitującym akcję na żywo kierowcą.

Pan Sławomir  dokonał objazdu okolicznych uliczek, pokazując w transmisji goniący go radiowóz. Najwyraźniej cała akcja była ekscytująca, bo na jego twarzy zagościł nawet uśmiech.

Bohater trafił na komendę, a kolejny występ planuje już w Łodzi

Runda po okolicy w towarzystwie radiowozu, zakończyła się tam, gdzie się zaczęła. Tym razem nakaz opuszczenia samochodu, kierowca wykonał bez zastanowienia. Funkcjonariusz poinformował mężczyznę, że po sygnałach swietlno-dźwiękowych powinien się zatrzymać. Ponadto nakazał kierowcy odłożyć telefon i wsiąść do radiowozu.

Jak informuje bohater nagrania live, został zatrzymany w związku z tym, że  interweniował przeciwko “atakowi” młodych policjantów, którzy rozliczali przechodnia nie mającego “kagańca”

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Twierdził, że przed pościgiem udzielał jedynie pomocy innej osobie, bo rzekomo uczy swoich odbiorców by sobie pomagali. Jeśli będzie ich dostatecznie dużo, to będą mieć moc sprawczą.

Kierowca Renault  usłyszał zarzuty popełnienia następujących przestępstw: znieważenia funkcjonariuszy, niezatrzymania się pomimo sygnałów świetlno-dźwiękowych. Ponadto oczywiście zarzuty dotyczą braku założonej maseczki, jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz korzystanie z telefonu komórkowego w trakcie jazdy.

Chwila sławy na Facebooku wydaje się być kosztowna.

 

oprac. na podstawie ostrow24tv.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News