Przerobił swoje budżetowe auto na Lamborghini Reventon. Efekt przerósł oczekiwania! [WIDEO]

Przerobił swoje budżetowe auto na Lamborghini Reventon. Efekt przerósł oczekiwania! [WIDEO]

przerobił samochód na lamborghini

Podaj dalej

Od premiery Lamborghini Reventon minęło ponad 12 lat, co nie znaczy, że model ten nie cieszy się uznaniem. Pewien 30-latek z Ukrainy, postanowił przerobić swój budżetowy samochód na włoskiego egzotyka. Nie trudno jest zrozumieć dlaczego ludzie chcą robić takiego rzeczy, w końcu to jeden z najpiękniejszych samochodów świata. Niestety jest poza zasięgiem większości kierowców, ze względu na swoją cenę.

Jubiler przerobił swój samochód na Lamborghini Reventon

Niejaki Alexander Stupkin , 30-latek z Ukrainy, zdecydował się przerobić swoje Mitsubishi Eclipse z 2003 roku, bo wydało mu się niewystarczająco piękne. Na budowę tego projektu poświęcił dwa lata swojego życia, co widać mając na uwadze zakres wykonanych prac.

Dramatyczna walka o genialny design Lamborghini Reventon miała swój finał. Ukraiński kierowca może się poszczycić swoim daily za 6 tys. dolarów, które wygląda jak sportowa fura dla bogaczy za 2 mln dolarów. Co najważniejsze mężczyzna nie jest ani lakiernikiem, ani blacharzem tylko jubilerem, w związku z tym nie miał żadnego doświadczenia w budowaniu samochodów.

przerobił samochód na lamorghini
budowa Lamborghini foto.A.Stupkin

Ma tanie Lamborghini i jest królem wystaw samochodowych

Mężczyzna zadbał o wszelkie detale włoskiego egzotyka, montując m.in kultowe otwierane do góry drzwi. Nie było łatwo, stworzyć podróbkę oryginalnej konstrukcji, gdzie każdy drobiazg ma znaczenie.

Po próbnej jeździe i godzinach spędzonych na kształtowaniu drobiazgowej karoserii, przyszedł czas na malowanie. Alexander Stupkin wszystko w tym samochodzie zrobił ręcznie. W efekcie trudno się domyślić jaki samochód był tutaj wcześniej.

W wieku 30 lat ten facet zaoszczędził grubą kasę, by doświadczyć efektu wow, gdziekolwiek się pojawi. Z pewnością wykonał świetną robotę, bo na wszystkich wystawach samochodowych gdzie się pojawi, ludziom opadają szczęki. Rzecz jasna nie posiada zachwycającego osiągami silnika, ale spokojnie wystarczy na pokazowe przejazdy ulicami miasta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News