Porsche zaprezentowało swoją nową ambasadorkę. Jest piękna, utalentowana i ma na koncie tytuł US Open [WIDEO]

Porsche zaprezentowało swoją nową ambasadorkę. Jest piękna, utalentowana i ma na koncie tytuł US Open [WIDEO]

Emma ambasadorką Porsche

Podaj dalej

Jeżeli kochasz tenisa to nazwisko 19-letniej Brytyjki nie jest ci obce, a fakt, że została ambasadorką marki Porsche nie powinien umknąć fanom marki. Osiągnięcia tego duetu z osobna wskazują, że jest to świetny wybór.

Emma Raducanu jest najmłodszą kobietą, która została członkiem Orderu Imperium Brytyjskiego

Brytyjska gwiazda tenisa ma za sobą udany rok, podczas którego zdobyła tytuł US Open 2021. Mocne 13 miejsce w rankingu stawia ją w gronie najbardziej utytułowanych młodych graczy. Sukcesy na korcie pozwoliły jej zostać członkiem Orderu Imperium Brytyjskiego. Jest najmłodszą kobietą, która kiedykolwiek otrzymała ten zaszczyt.

Ten fakt niewątpliwie oznacza, że na brak ofert sponsorskich narzekać nie może, o czym chociażby świadczą kontrakty z markami Dior czy Tiffany &Co. Do tego zacnego grona dołączyło Porsche.

Emma Raducanu ambasadorka Porsche

Raducanu zadebiutuje na Porsche Tennis Grand Prix w Stuttgarcie

Młoda tenisistka pojawi się w Porsche Arena w kwietniu, gdzie jako jedna z zawodniczek powalczy o trofeum. W związku z oficjalnym ogłoszeniem partnerstwa z niemiecką marką, będzie reprezentować producenta na arenie międzynarodowej.

Porsche ogłosiło swoje partnerstwo 21 marca, a Emmę z tej okazji uwieczniono w wyjątkowej sesji zdjęciowej z potężnymi samochodami marki.
„ Porsche to jedna z marek, które zawsze kochałem od najmłodszych lat. Jeden z moich pierwszych trenerów tenisa prowadził 911 Targa.
Ilekroć pojawiałam się rano na treningach, widziałem jego Porsche, marzyłam o dniu, kiedy usiądę we własnym.”– mówi Emma Raducanu

Do sesji zdjęciowej Emma pozowała m.in z modelami 911 GT3 i 911 SC (Super Carrera). Ulubioną linią tenisistki jest 911 ponieważ jest „ tak wyjątkowa i tak piękna na swój własny, wyraźny sposób ”.

To nie pierwszy raz kiedy ambasadorką marki jest kobieta. Producent ma na koncie kontrakty z Angelique Kerber, Julią Goerges i Marią Szarapową.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News