Pokazali najlepsze zmodyfikowane mocarne diesle, jakie widzieli. Panie! Jak to kopci! [WIDEO]

Pokazali najlepsze zmodyfikowane mocarne diesle, jakie widzieli. Panie! Jak to kopci! [WIDEO]

najlepsze zmodyfikowane diesle

Podaj dalej

Mocarne i ekonomiczne diesle wciąż mają wielu miłośników, którzy nie składają broni. Na horyzoncie co prawda widać już nową elektryczną erę motoryzacji, ale dopóki nie wkroczy z impetem na salony, wciąż można się cieszyć chmurą dymu i rykiem silnika. Przez lata różnych imprez motoryzacyjnych, narodziło się sporo zmodyfikowanych diesli, niektóre z nich to prawdziwe ryczące w kłębach dymu bestie.

Takie  diesle przyprawiają Gretę o zawał serca

Kanał YouTube miłośników motoryzacji ExoticCarspotters, jest pełen nagrań egzotycznych samochodów takich jak Lamborghini czy Ferrari. W związku z tym, nie brakuje tu mocy ani dobrych dźwięków.

Część filmów powstała w czasie motoryzacyjnych imprez, gdzie w jednym miejscu masz okazję zobaczyć i porównać wiele nietuzinkowych samochodów. Niech cię nie zmyli nazwa kanału, bo znajdziesz tu wiele zadziwiających projektów, które pod maską mają diesla.

Autorzy postanowili uhonorować wszystkie najlepsze ich zdaniem modyfikacje samochodów z silnikiem diesla, jakie udało im się spotkać w ciągu ostatnich kilku lat.
Niektóre z nich to prawdziwe ryczące bestie, które jak na diesla przystało, nieźle dymią !

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News