Podobno gdy Passat się spieszy, to blacharz się cieszy. Kozaczenie starym dieslem na zakręcie, trwało tylko kilka sekund

Podobno gdy Passat się spieszy, to blacharz się cieszy. Kozaczenie starym dieslem na zakręcie, trwało tylko kilka sekund

kozaczenie dieslem

Podaj dalej

Kierowcę Passata dopadła karma za niebezpieczne kozaczenie starym dieslem  na zakręcie. Kierowcy tak bardzo czasami się spieszą, że ma się wrażenie iż rozum zanika wprost proporcjonalnie do wzrostu prędkości na liczniku. Nagranie poniżej dowodzi, że takie wyprzedzanie może być bardzo kosztowną imprezą.

Wideo zamieszczone na YouTube po raz kolejny obnaża prawdę o tym, że ci co tworzyli kodeks drogowy mieli rację. Wyprzedzanie na zakręcie jest niebezpiecznym manewrem, który może kosztować życie a w najbardziej optymistycznym wariancie, skutkować zniszczeniem samochodu. Są jednak tacy, którzy ciągle wierzą w swoje nadprzyrodzone moce za kierownicą.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Kierowca zaliczył bolesne doświadczenie i pożegnał się z czerwonym dieslem

Karma lubi dopadać takich gagatków szybciej niż się spodziewają. Miejmy nadzieję, że ta nauczka na coś się przyda. Passat choć czerwony, nie jest taki szybki jak myślał jego właściciel. Blacharz zrobi co może ale szczerze mówiąc to była raczej gratka dla złomiarza. W takich sytuacjach ani napęd na cztery koła ani najlepsze opony, nie pomogą gdy za kierownicą siada amator brawurowej jazdy bez ograniczeń.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News