Podjechał Mercedesem i rzucił w niego śmieciami. Chwilę później pedalarz go zaskoczył

Podjechał Mercedesem i rzucił w niego śmieciami. Chwilę później pedalarz go zaskoczył

Podaj dalej

Mercedes z bandą dzbanów w środku, zatrzymał się na Dudley Street w West Melbourne. Pasażer miał pomysł, jak się zabawić kosztem dwóch rowerzystów.

Kamera na pokładzie samochodu kierowcy, który udostępnił nagranie na Dash Cam Owners Australia na Facebooku, zarejestrowała chamskie zachowanie pasażera samochodu. Facet miał niezłą bekę, do czasu gdy facet nie pojawił się w jego oknie.

Mercedes przyhamował, wtedy dzban zrealizował swój plan

Zarejestrowany obraz pokazuje moment, w którym kierowca Mercedesa zwalnia i ktoś w samochodzie rzuca śmieciami przez otwarte okno. Śmieci lecą w stronę dwójki rowerzystów, oczekujących przed przejściem, na skrzyżowaniu. Jeden z nich robi sprawny unik.

Po tym chamskim zagraniu samochód przyspiesza i zadowolona z siebie ekipa energicznie nawiewa. O prawdziwości powiedzenia „karma wraca” kierowca i pasażer przekonali się błyskawicznie.

Mercedes i rowerzysta
Dash Cam Owners

Czerwone światło, naturalny wróg szybkiej ucieczki

Kierowcę Mercedesa zatrzymuje sygnalizacja na kolejnym skrzyżowaniu.  Kiedy tak grzecznie stoi, nagle w kadrze pojawia się rowerzysta.  Ten moment jest bezcenny i szeroko komentowany przez użytkowników Facebooka.  Ty też z przyjemnością obejrzysz go kilka razy.

Lokalna policja nie otrzymała zgłoszenia, które dotyczyło tego incydentu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News