PILNE! Tańsze paliwa od 1 lipca nie tylko na Orlenie! Sprawdź gdzie jeszcze zaoszczędzisz na tankowaniu

PILNE! Tańsze paliwa od 1 lipca nie tylko na Orlenie! Sprawdź gdzie jeszcze zaoszczędzisz na tankowaniu

kierowcy maja dosc wysokich cen paliwa jpg

Podaj dalej

W te wakacje można skorzystać z promocji na paliwa i zaoszczędzić na litrze benzyny lub diesla. Zniżka wynosi  30 groszy na litrze  zatankowanej benzyny lub diesla. Promocje wprowadził Orlen, ale dziś dzięki publikacji Business Insider Polska wiemy, że od jutra można tankować  znacznie taniej również na innych stacjach.

Paliwa w dół na wszystkich stacjach Lotosu

Jak dowiadujemy się z dzisiejszej publikacji, tańsze paliwa oferuje od 1 lipca Spółka Lotos Paliwa. Właśnie trwają ostatnie prace nad wakacyjną promocją rabatową dla kierowców. Skorzystają z niej wszyscy klienci programu lojalnościowego Navigator. Ile wyniesie obniżka?

Rabat wyniesie tyle samo, ile w przypadku stacji Orlenu. Obniżka w wysokości 30 gr na litrze będzie dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników programu Navigator.

paliwo tankowanie diesel benzyna
adobestock

Jak dołączyć do programu?

Jak wyjaśnia publikacja Business Insider Polska, aby skorzystać z rabatu na  tańsze o 30 groszy paliwa, należy zarejestrować się na lotosnavigator.pl. Można również pobrać aplikację na smartfon i aktywować wirtualną kartę programu. Plastikową kartę otrzymaną na stacji plastikowa należy zarejestrować.

Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje Lotosu, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – mówi Wojciech Weiss, prezes spółki Lotos cytowany przez Business Insider Polska

Z promocji nie skorzystają właściciele kart Lotos Biznes i innych kart flotowych.

Jak wiadomo, Lotos znajduje się obecnie w fazie przejęcia przez Orlen. Mówi się, że proces finalizacji transakcji zakończy się latem. Dlatego decyzja o wprowadzeniu rabatów na paliwa dla kierowców wydaje się zrozumiała.

Tańsze paliwa na kartę Vitay? Możesz je mieć bez ograniczeń- Polacy już znaleźli na to sposób

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News