PILNE: Tani węgiel za 1400 zł na nowych zasadach! Kupisz go nie dwa, a pięć razy w tygodniu

PILNE: Tani węgiel za 1400 zł na nowych zasadach! Kupisz go nie dwa, a pięć razy w tygodniu

najtańszy węgiel na nowych zasadach

Podaj dalej

Polscy producenci oferują najtańszy węgiel na rynku, w związku z tym jest najbardziej poszukiwanym paliwem do ogrzewania domów. Zakup stanowi spory problem. Tani węgiel i ekogroszek dostępny w e-sklepie PGG, można było kupić tylko dwa razy w tygodniu. Teraz producent zapowiedział zmiany.

Od 30 września tani węgiel 5 razy w tygodniu

Od dziś tani węgiel i ekogroszek można kupować częściej. To dlatego, że Polska Grupa Górnicza S.A, ze względu na duże zainteresowanie kupnem węgla postanowiła wprowadzić dodatkowe terminy otwarcia internetowego sklepu.

Tanie surowce do ogrzewania w postaci węgla, ekogroszku i miału można od dziś kupować także w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16:00. Decyzję tę podjęto, między innymi po to, by odciążyć serwery sklepu. Te ze względu na wielu chętnych na zakup nie funkcjonowały prawidłowo. To uniemożliwiało zakup węgla wielu chętnym, co stanowi problem w dobie kryzysu i deficytu węgla na rynku.

ekomial węgiel PGG
PGG

Ofertę e-sklepu rozszerzono o miały

Jak czytamy w publikacji Interii, rzecznik PGG potwierdził, że pierwsza „sesja miałowa” odbędzie się dzisiaj, o godzinie 16:00.

„Sprzedaż miałów jest dopełnieniem i rozszerzeniem oferty e-sklepu pod względem towarowym, jak i organizacyjnym w warunkach wyjątkowego kryzysu i deficytu paliw.” – czytamy w komunikacie.

Nowe paliwo w e-sklepie w postaci miałów można zamówić jedynie w opcji dostawy do jednego ze składów KDW. To one zajmą się ich odbiorem z kopalń.

Dodatkowe sesje zakupowe to dobra wiadomość dla Polaków. Zainteresowanie węglem i ekogroszkiem jest ogromne. Dostępny w e-sklepie towar sprzedaje się błyskawicznie. Pomimo dwukrotnych podwyżek wciąż jest tańszy niż importowany, ponadto w dobrej jakości.

NIE PRZEGAP

Tani węgiel- nie 3, ale 9 ton. Tyle krajowego surowca kupują Polacy przez jeden błąd

Zmiana przepisów dla Polaków. Węgiel kamienny to nie jedyne, czym legalnie mogą palić w tym roku

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News