PILNE: Nie musisz dzisiaj tankować! Tańsze paliwa kupisz aż do połowy września

PILNE: Nie musisz dzisiaj tankować! Tańsze paliwa kupisz aż do połowy września

paliwa tansze na stacjach

Podaj dalej

Dziś po raz ostatni kierowcy mieli pierwotnie zatankować paliwa w promocyjnych cenach. Do tej daty bowiem Orlen oferował kierowcom zakupy w niższych cenach. Jedyne czego wymagano to udział w programie VITAY i posiadanie aplikacji lub karty.

Daniel Obajtek potwierdza- paliwa tańsze do połowy września

Promocja na tańsze paliwa na stacjach ORLEN nie kończy się 31 sierpnia. Wakacyjna promocja na tankowanie została przedłużona, o czym poinformował Daniel Obajtek. Dla kierowców, którzy do tej pory mogli tankować z rabatem 30 groszy na litrze, to bardzo dobra wiadomość.

Podobnie jak dotychczas warunkiem skorzystania ze zniżki jest posiadanie karty klubu lojalnościowego bądź aplikacji VITAY. Wystarczy aktywowanie kuponu z rabatem, by zapłacić taniej. Posiadacze Karty Dużej Rodziny zyskują za jej okazaniem dodatkowe 10 groszy zniżki.

Orlen się wyłamuje- co na to pozostałe stacje?

Daniel Obajtek w swojej decyzji nie jest odosobniony. O przedłużeniu wakacyjnej promocji na paliwa zadecydowała również sieć stacji Moya. Warunkiem uzyskania 30 groszy rabatu na diesla lub benzynę jest zakupienie 2 produktów na stacji sieci.

Wśród tych produktów mogą się znaleźć między innymi: kawa, herbata, hot dog, zapiekanka lub płyn do spryskiwaczy o pojemności 4 l. W przypadku zakupu tylko jednego rabat wyniesie jedynie 20 groszy na litrze. Warto pamiętać, że ceną promocyjną objęto jednorazowy zakup paliwa w ilości do 60 litrów.

Mając na uwadze, że wakacyjna promocja nie dotyczyła tylko stacji sieci ORLEN, kierowcy mogą się spodziewać, że BP, Shell i Lotos też mogą przedłużyć rabat do połowy września.

Zniszczono dystrybutory na 7 stacjach benzynowych. Kierowcy odcięci od paliwa

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News