PILNE! Kolejny koszmarny wypadek w Łodzi. Po zderzeniu BMW i 6 samochodów, dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala

PILNE! Kolejny koszmarny wypadek w Łodzi. Po zderzeniu BMW i 6 samochodów, dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala

Podaj dalej

W sobotę w Łodzi, przed godziną 19-tą doszło miał miejsce kolejny tragiczny wypadek. Do szpitala w stanie ciężkim trafiły dwie osoby, a  trzy osoby zostały ranne. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu, na którym niedawno śmierć poniosło dwoje młodych ludzi.

Za wypadek z udziałem 7 samochodów, prawdopodobnie ponosi odpowiedzialność kierowca BMW

Wypadek miał miejsce u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Obywatelskiej. Ze wstępnie uzyskanych informacji wynika, że zderzyło się  aż 7 pojazdów.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Jak informuje policja, kierowca BMW  poruszający się Alejami Jana Pawła II od ul. Pabianickiej, w kierunku centrum na skrzyżowaniu z ul. Obywatelską,  stracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie zjechał na przeciwległą nitkę jezdni i tam doprowadził do zderzenia z sześcioma samochodami, Toyotą, Mazdą, dwoma  pojazdami marki Fiat, Mercedesem oraz Oplem.

Wszystko wskazuje na to, że 28-latek wjechał na skrzyżowanie z zawrotną prędkością i na czerwonym świetle.

wypadek w Łodzi
Dziennik Łódzki

Zdjęcia z wypadku są przerażające

Na skutek wypadku dwie osoby są ciężko ranne, to kierowca i pasażerka BMW. Trzy osoby są w stanie nie zagrażającym życiu.

W związku z tym, że po wypadku skrzyżowanie pełne było porozrzucanych części samochodów, a z jednego wypadł nawet silnik, nitka jezdni w kierunku ul. Pabianickiej przez długi czas była nieprzejezdna.  Na miejscu pracowało aż 7 zastępów straży pożarnej. Decyzją prokuratury 28-letni kierujący został zatrzymany.

W Łodzi dziś był słoneczny dzień z dodatnią temperaturą, co w rezultacie wpłynęło na roztapianie się zalegającego pobocza śniegu.  W związku z tym apelujemy o rozwagę i czujność za kierownicą. Zima się jeszcze nie skończyła.

 

Dziennik Łódzki

wypadek w Łodzi
Dziennik Łódzki

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News