Pierwsza noc po  otwarciu pubów i już policja ma pełno roboty [WIDEO]

Pierwsza noc po  otwarciu pubów i już policja ma pełno roboty [WIDEO]

policja pościg za osłem

Podaj dalej

Policja zwykle pilnuje przestrzegania przepisów przez kierowców i rzadko kiedy ma do czynienia z zabawnymi sytuacjami w czasie służby. Pijani kierowcy niosą za sobą potencjalne niebezpieczeństwo. Najlepiej jest wezwać taksówkę niz wsiadać za kierownicę, po suto zakrapianej imprezie. Ale co w przypadku gdy pijany „kierowca” ma pod sobą osła?

Pierwsza noc po  otwarciu pubów i już policja ma robotę

Na pewno większość z nas przeżyła szaloną noc, podczas której dobra zabawa i alkohol szły razem w parze a o poranku budził  kosmiczny ból głowy. W większości sytuacji wzywa się wtedy taksówkę albo wsiada do auta trzeźwego przyjaciela. Okazuje się, że pierwsza noc po otwarciu pubów przyniosła  kompletnie nowe rozwiązanie.

Materiał filmowy udostępniony na Twitterze ostatnio wzbudził ogromne zainteresowanie, ponieważ przedstawia osła idącego po molo z pozornie nieprzytomnym mężczyzną na jego grzbiecie. Ze względu na strój mężczyzna musiał stracić portfel w pubie i znalazł alternatywny sposób na dostanie się do domu.

Żeby było śmieszniej, gliniarze ścigali obydwoje pieszo a pościg za facetem wygrywa Internety . Kombinacja mężczyzny i osła, tak rozbawiła ścigającą go policjantkę, że nie była w stanie go gonić.

Jakby nie było, nie jest to ani odpowiedni strój do jazdy na ośle ani pozycja. Na temat przekroczenia prędkości niewiele wiemy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News