Piękna blondynka prowadzi Audi skysphere. Tryb sportowy to istne szaleństwo [WIDEO]

Piękna blondynka prowadzi Audi skysphere. Tryb sportowy to istne szaleństwo [WIDEO]

audi skysphere

Podaj dalej

Ostatnie targi samochodowe w Monachium pokazały, dokąd zmierza przemysł motoryzacyjny. Audi zaprezentowało swoje koncepcyjne skysphere, maszynę, która wygląda, jakby trafiła do nas prosto z wehikułu czasu. Nikt nie może go poprowadzić, ale dla jednej kobiety nie ma rzeczy niemożliwych.

Audi użyczyło do jazdy swoje oszałamiające koncepcyjne skyphere

Autonomiczny samochód koncepcyjny to dzieło rąk inżynierów i projektantów. Ten niesamowity koncepcyjny samochód powstał w Audi Design Studio w Malibu.

Prezentacja podczas tegorocznych IAA w Monachium ujawniła szczegóły jego możliwości. Skysphere to prawdziwy samochód przyszłości. Transformacja pomiędzy trybem obsługiwanym przez człowieka a trybem w pełni autonomicznym robi ogromne wrażenie.

Kiedy myślisz, że nikt nie może prowadzić autonomicznego samochodu, pojawia się Supercar Blondie. Znana z recenzji wyjątkowych samochodów blondynka, jest pierwszą osobą, która prowadzi w pełni autonomiczny samochód koncepcyjny Audi skysphere.

Jak widać, jesteśmy co najmniej w połowie drogi, w której kierowca stanie się przestarzały, a maszyna przejmie pełną kontrolę. Ta myśl może zniechęcać, ale gdy oglądasz to wideo, wydaje się, że nawet entuzjaści starej motoryzacji są pod wrażeniem.

Audi skysphere koncept
Audi skysphere

Supercar Blondie prowadzi koncepcyjne skyphere

Jak się okazuje, prezentacje multimedialne nie robią takiego wrażenia, jak recenzja samochodu, który jest na wyciągnięcie ręki. Alex za kierownicą prezentuje oszałamiające możliwości koncepcyjnego skysphere. Jazda w dwóch trybach tj. Sport i Autonomicznym Grand Tour to prawdziwe doświadczenie pojazdów z przyszłości.

Supercar Blondie jak zawsze opublikowała film z praktycznymi doświadczeniami na pokładzie skysphere. To doskonały i przystępny sposób, aby lepiej poznać koncepcję i docenić ją w całej krasie. Audi skysphere jest nie tylko przekształcalny i rewolucyjny, ale również bardzo, bardzo luksusowy.

Audi Skysphere powstał w hołdzie dla wyjątkowego roadstera Horch 853 z 1937 roku. Samochód z przeszłości stał się samochodem przyszłości, który ma pulsujące światła, za pomocą których „komunikuje się” z pasażerami i światem. Ponadto otwierane dotykiem drzwi, ogromne, przypominające salon wnętrze i mnóstwo luksusowych elementów.

Jak podkreśla Alex, materiały użyte wewnątrz kabiny są ekologiczne. Zarówno ekologiczna i wysokiej jakości sztuczna skóra na siedzeniach, jak i pochodzący z odzysku bambus na drzwiach.

Koncepcyjne skysphere zasila elektryczny silnik o mocy 624 KM. W połączeniu z napędem na tył zapewni niesamowite wrażenia z jazdy. Supercar Blondie udało się poprowadzić ten oszałamiający samochód. Nie ważne jak długi to dystans, Audi pozwoliło na wystarczającą recenzję, by można było się pochwalić odrobiną „nieba” z kokpitu luksusowego skysphere.

Teraz pozostaje nam czekać na recenzję kolejnego koncepcyjnego Audi- grandsphere.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News