Panienki stoczyły pojedynek na stacji paliw. Brunetka miotała bejsbolem niczym Jedi

Panienki stoczyły pojedynek na stacji paliw. Brunetka miotała bejsbolem niczym Jedi

pojedynek na stacji paliw

Podaj dalej

Widowiskowe akcje na stacji paliw, to ostatnio domena kobiet. Widzieliśmy dziwaczne metody tankowania, wyjazdy z wężami od dystrybutorów albo taranowanie budynków samochodem. Jak się okazuje, tankowanie to nie jedyna rzecz, która dostarcza emocji w sąsiedztwie dystrybutorów paliwa.

Na terenie jednej z amerykańskich stacji paliw, jeden z kierowców zarejestrował niecodzienne zdarzenie. Nie wiadomo o co poszło, ale to nagranie tłumaczy, dlaczego kobiety nie grają dobrze w baseball.

Awantura na stacji paliw, przerodziła się w walkę wręcz

Nagranie awantury pomiędzy dystrybutorami, to najzabawniejsza parodia pojedynków z gwiezdnych wojen. Blondynka, która pojawia się na pierwszym planie, nie widzieć czemu, postanowiła wyładować swoją złość na reflektorze białego samochodu.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W momencie kiedy pękło szło, jakimś cudem na plan, wskoczyła brunetka również uzbrojona w kij bejsbolowy. Walka nabrała rumieńców, a zafascynowani tym jaki będzie finał kierowcy, nie zamierzali jej przerywać.  Kto z nas nie chciał być jak Jedi?

Kilku nieudanych zamachach kijami, panie zgodnie stwierdziły, że znacznie łatwiej szło im z trafieniem w samochód. W rewanżu za reflektor, blond pączuś traci dobrą widoczność w swojej przedniej szybie. Akcja pewnie trwałaby dłużej, gdyby nie ucieczka rywalki ze stacji paliw.

Jedno jest pewne, ubezpieczyciel będzie miał naprawdę zajmującą lekturę. O ile nam wiadomo,  ciężko jest uzyskać odszkodowanie za głupotę. W związku z tym, obie panie będą musiały ponieść konsekwencje finansowe swoich czynów.

 

 

Freakout at the gas station from r/PublicFreakout

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News