Paliwo nie tanieje, więc wymyślił jak na tym zarobić. W ten sposób zdobył tysiąc litrów diesla

Paliwo nie tanieje, więc wymyślił jak na tym zarobić. W ten sposób zdobył tysiąc litrów diesla

Podaj dalej

Dolnośląscy Policjanci podczas nocnych działań zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja.  Mężczyzna wypompowywał paliwo z ciężarówki. Jak się okazało, to nie jedyny jego występek.

Funkcjonariusze zauważyli mieszkańca gminy Gromadka,  gdy kręcił się koło zaparkowanej ciężarówki. Powód tego zainteresowania leżał w pobliskiej trawie.

Paliwo nie tanieje, więc kradł je z ciężarówek

40-letniego mężczyznę, zatrzymano w momencie, w którym wypompowywał paliwo z TIR-a. Na dowód tego policjanci znaleźli w trawie wąż i napełnione kanistry. W sumie mężczyzna ściągnął z ciężarówki  250 litrów paliwa typu diesel.

Sprawca nie miał wyjścia i przyznał się do kradzieży, a ponadto do wielu innych. Jak się okazało, jego łupem padło w sumie  1000 litrów oleju napędowego. W sumie stanowi to wartość ponad 4 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki Policji zatrzymali sprawcę nocnych włamań do ciężarówek i kradzieży paliwa. Zabezpieczyli węża i napełnione kanistry. W związku z tym, mężczyzna usłyszał w sumie pięć zarzutów, za które grozi mu nawet 10-letnia odsiadka.

złodziej paliwa złapany na gorącym uczynku
KP Bolesławiec

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News